Офтопика от темта покупко продажбите и бои

Статус
Not open for further replies.
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

...
Айде отивам да си лъсна мечовете и да ги смажа и да си направя снимка и аз

Мечове нямам, ама отивам набързо да си лъсна една ножка.


Аз казах ли ви че форума е забавен :lol:
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, FACE YOUR DESTINY!

I`m waiting in my cold cell...

face-your_destiny.jpg
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Абе пичове, в крайна сметка състоя ли се двубой?

Дайте резултат? Мускули или Мечове? Кой надделя?
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

w-seo, хаха надявай се, виртуалните хулигани и тук присъстват ;)

радев, радев, язък че си на години.
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Истинската победа не означава да унищожиш противника. Истинската победа вдъхва обич и променя бъдещето на врага. - Морихей Уешиба
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

cecipenev, и още една приказка:

Докато се приемаш твърде насериозно цял живот, току виж той свършил преди да си усетил.
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Лекции ли ще ни предаваш ? нямам против теб, просто е грозно как нападаш всеки.
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Лекции не предавам на никого. Живота учи достатъчно. Сори ако съм засегнал някой, но чак пък "нападам всеки" е малко пресилено, не мислиш ли
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Пич по добре тая яка оферта я пусни на отделна тема, защото тука яко осрахме всичко :) а и мене ще ме бият. Няма да мога да се защитавам, защото ще вляза в затвора директно за побой над непълнолетен :)
QUOTE]

xahaxhaxaxgax ти ли ще ме биеш ве ?!?!?! Стига че досега ядох и ще поварна от смях... по-точно ще те е срам да отидеш в полицията и да кажеш че 16 годишен ти е саборил предната ограда....!!! Като си навитак да се бием нямаш проблеми давам ти номера си идваш в Сливен званиш ми и идвам. Нито ще викам на някой нито нищо щото сам сигурен че си мишка ( най-голямата) ...
 
От: От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Абе пичове, в крайна сметка състоя ли се двубой?

Дайте резултат? Мускули или Мечове? Кой надделя?

МУСКУЛИ !!!!!!!!!!!!!!! ВИНАГИ ПО-СИЛНИТЕ ПОБЕЖДАВАТ И УСЕЩАМ ЧЕ ТАКА ШЕ СТАНЕ.. ДАЖЕ САМ СИГУРЕН :twisted:
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Лекции ли ще ни предаваш ? нямам против теб, просто е грозно как нападаш всеки.

Това време свърши сега аз ще го е*а и БИЯ !!! БОЙ ! БОЙ! Щот е тъпа мишка !!! БОЙ!!!
А, да и на админите се извинявам че само драскам по тая тема, но така става че човека май му се яде бой и докато не го направя в 1 локва крав няма маи да се спре,... май май! Радев, миличко чакам те да се любим в моето малко градче :*
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

В Сливен имало един българин и на него му викали Бай Фитнес циганина :)

Бате изостанал си малко с темата, ама айде...

Но прости ми, не ме бии, извинявам ти се, признавам си публично унизен съм и си признавам че съм мишка и ще си поправя оградата която счупих. Обещавам!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Фитнес, почни първо да пишеш грамотно, пък после убивай, изнасилвай и решавай съдби.
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

cecipenev, на истинския мъж не му трябва да пише грамотно.
даже не му трябва да пише изобщо..
Трябват му стероиди, протеини и мускули, за да бият мишките като радев. А като станат на 23, да не им стават пишките.

А и неучно доказано, че тялото ощетява мозъка за сметка на мускулите, така че от друга страна интелекта е поокастрян пo default

:)

Izida, това са мъжки работи, споко :)
(а и си спамим само в тази тема, не ти пречим :) )
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

В Сливен имало един българин и на него му викали Бай Фитнес циганина :)

Бате изостанал си малко с темата, ама айде...

Но прости ми, не ме бии, извинявам ти се, признавам си публично унизен съм и си признавам че съм мишка и ще си поправя оградата която счупих. Обещавам!

Май не ме разбра аз ще ти саборя предната ограда ( демек забките ) и виждам че си несериозен и явно се айде няма да казвам какво в гащите... Бил съм циганин а сега де... знаеш ли какво правим циганите в моя квартал... нямаш си и на представа как викат от болка когато го сабориш на земята и започнеш да го риташ в зъбите докато не ти омразне и ти стане безинтересно !!! Така че не ми говори че съм мангал защото усещам че ще се наложи аз да дойда до твоя град!
А това за неграмотноста хах защото бързам да пиша и затова истървам по някоя буква или запетая ... Мускулите ощетявали мозака ... Ела ела да ти ощетя аз главата знаеш ли, че ако ти исула точно 1 тупаник няма да можеш да си събереш забките от земята ! Така че мълчи и не ми противоречи за да не стана лош!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

и затова истървам по някоя буква или запетая

така е... влизаме в положение.

ти саборя предната ограда ( демек забките )
няма проблеми, но си вземи столче

знаеш ли какво правим циганите в моя квартал
а пък в моя квартал на такива като тебе ги пращаме в Белене да свършат малко полезен за партията труд. Ако не можеш, свинете ще хапнат.



усещам че ще се наложи аз да дойда до твоя град!

Заповядай, меча ми обича да се калява в човешка расистка кръв

:)
 
От: От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Това време свърши сега аз ще го е*а и БИЯ !!! ...
... Радев, миличко чакам те да се любим в моето малко градче :*

Брей, какво им става на тез млади. И аз като бях на 16 мислех само за секс ама имах 32 съученички. Пък за секс с извращения чак отскоро взех да мисля.
 
Последно редактирано:
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

така е... влизаме в положение.


няма проблеми, но си вземи столче


а пък в моя квартал на такива като тебе ги пращаме в Белене да свършат малко полезен за партията труд. Ако не можеш, свинете ще хапнат.



Заповядай, меча ми обича да се калява в човешка расистка кръв

:)


И като си смеча мислиш ли че ще направиш нещо .. ? Колко му е да ти цапна 1 палка в капачките и да се превиваш на земята от болка :wink:! Чек чек да си взема столче ли ?!?! Че аз съм 1,86 :Д
 
Статус
Not open for further replies.

Горе