Офтопика от темта покупко продажбите и бои

Статус
Not open for further replies.
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Айде ще ти пратя пари за билетче и те чакам на стълбите на Съдебната Палата. Питай някой да те опъти. Ще ти пратя пари и за обратно билетче, не се притеснявай
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Айде ще ти пратя пари за билетче и те чакам на стълбите на Съдебната Палата. Питай някой да те опъти. Ще ти пратя пари и за обратно билетче, не се притеснявай

Добре, виждам че много ти знае устата защото естествено си у дома и си мислиш че никой не може да те барне... Като виждаш че си страхливец защо тръгваш да ми се правиш ?! Казвай кога ще идваш ! Чакам отговор, ако си мъж ще дойдеш ако ли не нека всичко от този форум да ти се смеят как един 16 годишен те храни толкова здраво ! Все пак може и да ме нариташ никой нищо не знае, ела за да видим кой ще бие, предлагам ти честен бой 1 срещу 1! Напълно сериозен съм.
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Аз се смея как му казваш, че ще отидеш даже в неговия град, пък сега като ти осигури транспорт ти даваш задна? Ако ще се смеем, дайте да се смеем.

Направете една тема за бисери!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fist banging mania is gay

(sorry to s.o.d.)
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, аз съм мишката забрави ли?
Ти си мъжа! Не давай задна. Виж хората ти се смеят вече.

Айде ще дойдат другите от форума да гледат как ме правиш на локва кръв

Ела защити стероидната си мъжественост!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Аз се смея как му казваш, че ще отидеш даже в неговия град, пък сега като ти осигури транспорт ти даваш задна? Ако ще се смеем, дайте да се смеем.

Направете една тема за бисери!

Той мисля че беше около 30 годишен, я сметни колко ни е разликата и тогава говори :)
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, аз съм мишката забрави ли?
Ти си мъжа! Не давай задна. Виж хората ти се смеят вече.

Айде ще дойдат другите от форума да гледат как ме правиш на локва кръв

Ела защити стероидната си мъжественост!

Аре кажи кога ве майкати ще е*а пу*ко само с мене няма да се е*аваш ясен ли сам ве гейче мрасно, ще те потроша от бой ве смешко!!! КАЗВАЙ КОГА ДА ИДВАМ !!! Ще ти покажа кой е МЪЖА и кой е СТРАХЛИВЕЦА !!!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Е аз мога да смята, не се притеснявай. Правя си простата сметка, че е абсурдно на 16 години да говориш такива глупости на мъж на 30 години. Още малко да беше по голям от теб и баща щеше да ти е.
Срамота и липса на възпитание, ако имаш нещо против му го кажи поне по възпитано, а не по селския начин, който го правиш ти.

О боже, ясно.. мисля, че първия с бан ще си ти. Поне аз така виждам нещата, то всичко си има граници, а твоята простотия от липса на възпитание няма край.
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Е аз мога да смята, не се притеснявай. Правя си простата сметка, че е абсурдно на 16 години да говориш такива глупости на мъж на 30 години. Още малко да беше по голям от теб и баща щеше да ти е.
Срамота и липса на възпитание, ако имаш нещо против му го кажи поне по възпитано, а не по селския начин, който го правиш ти.

О боже, ясно.. мисля, че първия с бан ще си ти. Поне аз така виждам нещата, то всичко си има граници, а твоята простотия от липса на възпитание няма край.

Защо и ти ли си от неговия град ? Ако и ти си от там може и двамцата да ме чакате за мене няма проблем и да ме пукнете от бой поне ще знам, че не съм страхливец ! И между другото, Радев от къде си ?
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Изпий си стероидите и идвай.
Покажи ми кой е мъжа в къщата

Мога да ти кажа че съм наторален, тва че съм 100 пъти по здрав от теб не означава че се блъскам с химия!!! Айде казвай от къде си и да не пиша повече по темата !
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, чакам те стълбите на Съдебната Палата в центъра на София. Изпи ли си млякото със стероиди
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, чакам те стълбите на Съдебната Палата в центъра на София. Изпи ли си млякото със стероиди

А защо точно там ? Аз предлагам на някое по затънтено място.. там ще ти покажа кой е шефа и коя е ку*вата му :wink:
 
От: От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Защо и ти ли си от неговия град ? Ако и ти си от там може и двамцата да ме чакате за мене няма проблем и да ме пукнете от бой поне ще знам, че не съм страхливец ! И между другото, Радев от къде си ?




ахахахахахахах

бате почваш вече да пишеш сценарии за най-добрата комедия. спри се че ни преби целия форум, дано не започнеш да убиваш и изнасилваш, че.. :(
 
От: От: От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Radev, пак ти казвам ако си истински мъж и не те е страх от " набласкани с химия деца " ще дойдеш другаде даже вече се уговорих и ти предлагам в дружба 2

Цеци, по-добре замълчи, най-добре ще е за теб и най-вече за здравето ти !
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

ХАХАХА, ебаси!

Край, няма да дочакаме до 2012!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, добре признай си че систрахливец и да приключваме

на цеци не се отваряй, че ще те изяде с парцалките!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе