Офтопика от темта покупко продажбите и бои

Статус
Not open for further replies.
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Радев, каквото и да говориш на едно промито мозъче, набиващо анаболи и мислещо, че колкото по як е толкова по готин ще е, то няма да те разбира!

знае си неговия сценарии и това е.
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, добре признай си че систрахливец и да приключваме

на цеци не се отваряй, че ще те изяде с парцалките!

Аре ве нещасник, аз ли съм страхливец ве ?!?!?! Аз ти казвам като човек съвсем сериозно! айде до една седмица ще дойда, ще ми дадеш номера си и си бием една среща и да ти напукам забите че вече ме дразниш много ама много !!!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Сега е времето да си изгради егото и характера! Трябва да помагаме.

Обаче трябва да дойде да ме спука, защото иниаче ще му се смеят и в цял Сливен.

fitness, идвай ме чупи. и както казах, цеци не барай, че миналото лято ходи в Сливен и начупи 3-ма такива като тебе.

А ако искаш просто признай, че си страхливец. Аз признах, твои ред е...

Или бъди МЪЖ
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Една седмица ?
хахаха смешник!
Фащай нощния влак от махалата

АЗ СЪМ МЪЖ И НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА И ЦЕЦИ КАТО Е ТОЛКОВА СИЛЕН И МОЩЕН ЗАЩО НЕ ВЗЕМЕШ И НЕГО А ?! ДАЙ СИ НОМЕРА КАТО ПРИСТИГНА ТЕЯ ДНИ ЩЕ ТИ ЗВАННА !
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Сега ми казват познати от сливен за тебе.
Верно ли че тая снимка на аватара ти си я свалил от Сладур.ком и изобщо не е твоя и си бил голям чехъл и ромите те мачкали редовно
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Цеци има работа тая седмица, много секс му се очертава (тва знаеш ли кво е).
Няма да дойде, защото после ще кажеш че не е било честно :)

Глистче :)
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

олелелелел момчета ще си изядете бана! И моля ви не ме бийте заради това :Д
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Сега ми казват познати от сливен за тебе.
Верно ли че тая снимка на аватара ти си я свалил от Сладур.ком и изобщо не е твоя и си бил голям чехъл и ромите те мачкали редовно

ХЙАХАХАХАХАХАХА , я дай линк тогава към сладур да видя и аз от къде съм я взел че ми е много интересно кой ми е близнак или по-добре да попитам майка ми дане би да крие нещо :lol:
ЗАПОЧВАШ ДА УВЪРТАШ А ....
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

олелелелел момчета ще си изядете бана! И моля ви не ме бийте заради това :Д

Ти си мой човек :) След като ги окастря тея двамцата може да пиинем едно кафенце в София че отдавна не съм ходил :wink:
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Sammy, мъжете като fitness от бан не се плашат.

аз се плаша, аз съм мишката..

да не излезе само че fitness е страхливец и да не дойде утре на Съдебната
 
От: От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Ти си мой човек :) След като ги окастря тея двамцата може да пиинем едно кафенце в София че отдавна не съм ходил :wink:


Не си идвал, защото има face control

Утре не слизай на централна гара, защото няма да те пуснат да слезеш от влака. Слез на някоя товарна гара, от там се метни през въглищата и нелегално стигни до центъра
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Sammy, мъжете като fitness от бан не се плашат.

аз се плаша, аз съм мишката..

да не излезе само че fitness е страхливец и да не дойде утре на Съдебната

Ама ти май искаш да ме съдиш или не мога да разбера да не си се влюбил в тази съдебна зала :lol: Айде чакам да ми покажеш човека от който съм откраднал снимката !
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Pichove, sprete da spamite temata za da ne napravite po edna svirka nai nakraia i da zamlaknete zasrameni.
Po temata - prodavam www.real-datings.com - nerazraboten sait za 1000lv.
p.s. Sry za shliokavicata ama niama kirilica tuk :( i stiga ste si merili pishkite v niakvi forumi zashtoto ste mi malko smeshni i malko tajni (i ne samo na men).
 
От: От: Купувам: Сайтoве! (доста)

pichove, sprete da spamite temata za da ne napravite po edna svirka nai nakraia i da zamlaknete zasrameni.
Po temata - prodavam www.real-datings.com - nerazraboten sait za 1000lv.
P.s. Sry za shliokavicata ama niama kirilica tuk :( i stiga ste si merili pishkite v niakvi forumi zashtoto ste mi malko smeshni i malko tajni (i ne samo na men).

Свирки че няма да правя, няма да правя моята жена Радева ще ми прави :) Не искам да му пиша на лични защото искам всички да видят всезнайкото какъв е мъж ...
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, ясно.. страхливец си.. айде да не занимаваме хората със простотиите ти :)
ако все пак дойдеш мишок, аз те чакам.

vlasti, ти тука не си чел, ама аз съм смешен мишок, тъй че споко.
Пусни си отделна оферта за сайтчето, да се види от повече хора, че тука е темата на Мъжа fitness

:)

fitness, чао страхливецо.. и да знаеш.. че аз съм тук
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

fitness, почна много да изпростяваш, усещай се малко
 
Статус
Not open for further replies.

Горе