Още един начин за монетизация (valuepubmedia)

alpakone

New Member
Здравейте колеги , понеже доста тествах разни фирми за монетизация днес открих valuepubmedia
Ще ги тествам за седмица две и ще споделя моето мнение след това , линка към сайта е реферален.
Поствам темата , ако някой е решил и той да ги пробва , защото днес се отказах от глоадс след като ме прецакаха с плащането.
 
От: Още един начин за монетизация (valuepubmedia)

Това за сайтове на български става ли? Никъде не пише за ограничение по език, но предполагам и да става, няма да имат много бг реклами.
 
От: Още един начин за монетизация (valuepubmedia)

Ми аз го ползвам на Англоговорящ сайт , понеже съм в Испания на мен ми показва испански банери , но не са лоши банерите, защото тези с игрите на глоад бяха много досадни.
п.п Ако някой се регне и сложи банери да сподели как е при него
 
От: Още един начин за монетизация (valuepubmedia)

Не е трябвало да се отказваш от gloadmarket, но ти си знаеш най-добре.
 
От: Още един начин за монетизация (valuepubmedia)

Не е трябвало да се отказваш от gloadmarket, но ти си знаеш най-добре.
А ми колега не знам но ползвах комбинирани банери 2 на глоад и 2 на адкеш - равносметката е 1.60 долара от глоад ( CTR 0.29%) и 5,98 ( CTR 0.14%) до момента от Адкеш
Къде ми е далаверата? На всичкото отгоре Адкеша ми показва три пъти по голям трафик ето пример с вчера глоад ми показва 1105 импресии а адкеш 3707.
Сега ще ги пробвам пък и тези новите да видя те как са , ако не накрая ще си остана само с адкеш.
 
От: Още един начин за монетизация (valuepubmedia)

А тия, адкеш-а как ги ползваш, с нормални банери ли? С ония досадните и изкачащи реклами при кликване? Също така виждам в някой сайтове да имат друг тип досадни реклами, които никога няма да ползвам: реклами върху съдържанието на сайта и в единия ъгъл с хиксче да се затворят.
 
От: Още един начин за монетизация (valuepubmedia)

С нормални банери и на единия от сайтовете имам бак-поп ъп който се отваря веднъж на 30 мин за да не е досаден. А с тея valuepubmedia , нещо имам проблем.Сложих им два банера , ок са като гледам на 100 импресии около цент плащат , обаче сайта ми много забоза,някой пробвал ли ги е дали има този проблем?
 

Горе