Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

noproblem

Member
Ето го и моят блог- nextdaynextdollar.blogspot {dot}com , надявам се да ви хареса,това е само началото, мисля всеки ден да слагам нещо ново по него.Според мен е на интересна тематика-посветен е на най-богатите хора в света 8) . Дано един ден и за нас да пишат така :wink: . Разбира се ,чакам критики и препоръки,има още много работа по него,сега го регнах в Свежо,имате ли идеи къде да го събмитна за да привлека читатели?:)
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Блога като цяло е еднотипен, но определено прочетох първата ти статия, а именно за милиярдерите. Браво.
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Блога като цяло е еднотипен, но определено прочетох първата ти статия, а именно за милиярдерите. Браво.


Благодаря за бързия коментар и за това че си посетил блога ми :) .
С времето ще го разнообразя, а и забравих да се похваля,че мина 100 %
copyscape- няма нищо копирано. :mrgreen:
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Интересно, тази статия ти ли си я писал или си редактирал някоя друга, ако е така - похвално е. Ако продължаваш все така, ще си сложа блога ти във фейвъритс и ще си чета блога ти редовно, стига да има интересно читиво.
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Интересно, тази статия ти ли си я писал или си редактирал някоя друга, ако е така - похвално е. Ако продължаваш все така, ще си сложа блога ти във фейвъритс и ще си чета блога ти редовно, стига да има интересно читиво.


До сега съм изчела много книги,свързани именно с милиардери и милиорнери.За данните използвах "Forbes"-все пак това е техният топ10.
Началната статийка /уводчето/ дори я писах преди минути.Останалото ми е от прочетени книги или прочетено в интернет,просто за по-голяма достоверност и скорошност на данните използвах "Forbes" :) .
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Брей, аплодисменти.
Успех.
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Готино блогче, дано някой ден и нас да ни има там сред милионерите(включително и теб):DМоже да му смениш дизайна да придобие малко професионален вид тук има готини темплейти - btemplates.com.

Успех и от мен!:)
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

И според мен е хубаво блогчето...
Дизайна ми се струва г/д добре ,но фонта е някак много нагъзен...
Иначе е яко :)
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Текста под заглавието едва се чете и доларовия знак на дъното на страницата не стои добре.
 
От: Още един нов блог,ще се радвам да го оцените

Хубаво е блогчето - интересно. +1 кликче и на Ads. :D
 

Горе