ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

Daemon

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Как да разменим реклама?

Ако желаете да имате директен линк или банер от нашия сайт към вашия, предлагаме Ви партньорска програма.
Рекламните ни позиции се увеличават, както и посещенията ни от което бихме се възползвали взаимно.

За да поставим линк или банер към вашия сайт, изберете си рекламна позиция в сайта ни и ни пратете съответни рекламни материали.

Вие също ни кажете какви позиции за реклама бихте ни предложили в сайта си.


%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.JPG


============================

Поздрави,
Екипът на www.milchevi.com

E-mail:
[email protected]

Фейсбук страница:
http://www.facebook.com/pages/milchevicom/332832944516


==============================
logoa.gif
!!! Бихме желали сайтовете да са новинарски или да имат поне над 100 уникални посещения дневно. !!!
====================================================================================

След няколко дни ще пуснем реклама и във немската и английската версия и ще може да Ви сложим и там.

====================================================================================

Имаме още една такава тема, моля да ни извините за нея, но просто там забравихме на кой бяхме пратили и на кой-не, а и има промени по сайта. :)



 
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

Up Има ли желаещи?
 
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

up Какво стана? Има ли желаещи?
 
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

странни хора сте уж сайта е за сериозен бизнес а сте го нашарили с банери и класации като великденско яйце...
имате по 100 уникални на ден ?
нахакали сте банери като все едно имате 5 000 :)
и искате да правите размяна на банери ?
не изкарвате достатъчно пари да плащате за реклама или просто не обичате да давате пари :)
не приемайте криво писанието ми обаче сайт като вашия трябва да махне всички простототии които отвличат вниманието от основната ви цел ДА СИ ДАВАТЕ АПАРТАМЕНТИТЕ ПОД НАЕМ !
какво очаквате да размените банери със сайтове с много посещения ли ?
ще ви пишат за размяна само няколко деца със сайтчета от по 20-30 на ден и то предимно от свежо влезли... и какво ще спечелите?
мисля че уегбмастера ви е за "бонго бонго" или смърт :)
 
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

странни хора сте уж сайта е за сериозен бизнес а сте го нашарили с банери и класации като великденско яйце...
имате по 100 уникални на ден ?
нахакали сте банери като все едно имате 5 000 :)
и искате да правите размяна на банери ?
не изкарвате достатъчно пари да плащате за реклама или просто не обичате да давате пари :)
не приемайте криво писанието ми обаче сайт като вашия трябва да махне всички простототии които отвличат вниманието от основната ви цел ДА СИ ДАВАТЕ АПАРТАМЕНТИТЕ ПОД НАЕМ !
какво очаквате да размените банери със сайтове с много посещения ли ?
ще ви пишат за размяна само няколко деца със сайтчета от по 20-30 на ден и то предимно от свежо влезли... и какво ще спечелите?
мисля че уегбмастера ви е за "бонго бонго" или смърт :)


Пиша ти на скайп, защо не отговаряш ?
 
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

Местата за реклама са много малко, всъщност те са само три:
1. 468x60
2. 728x90
3. текстов линк

Другите анимирани банери отстрани са реклама на наши апартаменти или сме написали интересни текстове, които водят към други страници от сайта.

А и посещенията ни бяха към 200, но нещо пред последните 2-3 седмици много спаднаха.
 
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

Абе Милчеви, с този сайт по-скоро отблъсквате клиенти, отколкото да ги привличате.
Ако и апартаментите ви са със същото качество... :)
 
Последно редактирано:
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

абе апартаментите са им хубави ... поне на снимките ми харесаха...
опитват се хората новаторски да подходят..
ама просто уебмастера им нещо не подхожда правилно
неможе целенасочен сайт така да мига и светка
като.... сещате се ... :)
трябва да е изчистено голо за да се знае за какво се влиза там
неможе така банери да се нахакат даже и към хоста това се претендира че е сайт който трябва да ви изкарва достсатъчно пари
за да си позволите реклама платена !

и сори за забележките:

Търсите ли спокойствие,
ред, уют, чистота и то на невероятно изгодна цена - улучили сте целта.
Но интересува ли Ви
само тънка цена
и мизерията не смущава вашата душа -
напускайте сайта сега!


АМА ТОВА НЕ ВИЕ ТАМ БГ ТЪРСИ ТАЛАНТИ
значи само заради подобни текстове няма да наема апартамент от вас ... щото ... нензам що ама отблъскват...
просто ЗНАМ КАКЪВ ТИП хора пишат подобни неща затова и без пари да давате апартаментите пак не бих дошъл.
ако искате да сте остроумни - направете си един блог отделен и там си остроумничете и си показвайте
поетичните способности ... ВЗЕМЕТЕ ПРИМЕР ОТ МЕН :) аз обичам да псувам и да говоря глупости но съм си заградил една кочинка и си показвам там творческите излияния - не го правя в сайтовете от КОЙТО СИ ВАДЯ ПАРИТЕ !
просто е излагация - според мен губите много от подобни изявления !
хора които могат да си позволят вашите апартаменти .. знаеш ли кога ще ви оставят да им се качвате на главите и да им казвате
КАКВОИ МОЖЕ И КАКВО НЕ МОЖЕ ДА СМУЩАВА ТЯХНАТА ДУША ? :) още малко и табели ще наслагате по стаите...
недейте така не ви мислим лошото тук като ви критикуваме - просто сайта ви е кофти ...
неварвам да намерите размяна на банери а дори и да намерите ТОВА НЯМА ДА ВИ ДОНЕСЕ ПЕЧАЛБА!
 
Последно редактирано:
От: ПАРТНЬОРСКА ПРОГРМА НА MILCHEVI.COM

Малко останахте хората в тази страна, които дават безплатни консултации, като вас.
Отново доказвате положителното ни отношение за вас и това Ви прави чест.
Междувременно сте напълно прав за всичко, което сте написали.
Има само една подробност, че за жалост, продукта който ние предлагаме не е комерсиален, както и че не допускаме всякакви особи в сградата. Това много дразни посредниците особенно в Пловдив.
Ние избягваме, да се обръщат и идват при нас клиенти, които не се впечатляват основно от качество и чистота, защото това ни прави лоша реклама. Жалко, че основно западноевропейците са нашите наематели и някои по смели и мислещи българи, които ценят истинското и умеят да го пазят. Нека се научат да ни откриват сред информацията, ние не се натрапваме. М/у впрочем музиката на Zz Top http://vbox7.com/play:e02e8afe , не е лоша, но бяха световно неизвестни, докато не решиха да присъстват м/у другото на клиповете си. :)
 

Горе