ПИН-а от AdSense

Synthetic

Active Member
Здравейте еми какво да ви каже ,имам 200 долара в адсенсе за 2 месеца ... от както съм регнат дефакто ... значи чаках си пина ,бях попълнил данните името ми адреса улица(street "name" номер на улица (numer "13") - на английски и град Пловдив ,с.Марково , понеже сега живея тук от скоро ,а то е на 5 км от Пловдив а и написах и пощенския му код (въобще всичкооо)... чаках около месец и нещо - писмо не дойде отидох във централна поща в Пловдив питах там ... казаха м ида ида в др край на града на друга поща др клон и там бях ,а от там ме пратиха на друг пощенски клон и се оказа ,че писмото го няма ... както и да е ... сега Request-нах за ново ... вече са минали 12/13 дни .. този път написах Марково пощенския код ( без името Пловдив ) ,моето име street "ИМЕТО" , number "НОМЕРА" . Е просто ако не дойде вече кажете ми какво да правя ... плюч яко на българските пощи и съм бесен направо ... чудя се дали да не напиша адреса на леля ми и калеко ми в Пловдив ... поне ако и ся не дойде на 3-тия път да успее... че на нашия стария адрес вече живеят други хора...

Чакам вашето мнение/предложение !!!
 
Аз нямах някакви подобни проблеми. Старата адреса ми идваше, преместих пак идва. Но на един приятел ми има същия проблем той наемал пощенска кутия в централна поща пловдив. Мислия че 30-40 лева за година. Може да решиш проблема така и ще бъде по сигурен.
 
Аз получих ПИН преди 1 седмица ;) даже се изненадах, защото не съм го чакал :)

Бачкам като куриер.(не към пощатата)
Когато си попълваш данните гледай БГ куриер да може да ги разбере.

Щом си на село в момента адресати трябва да е:
Общ. Пловдив, Село Ала Бала, Васил Левски 15.
 
Последно редактирано:
Забрави ги тия street и number. Едно "ul." ще ти върши идеална работа. прецени сам: моя код го получих в писмо на чист български, а след като влезе в България го поемат нашите момчета, а не идва някой от NY. Успех
 
Да ви кажа аз получава редовно писма и пратки от чужбина и адреса го пиша по следния начин:
FirstName LastName

11 (слагаш номера) Imeto na Ulicata (името на улицата) Street/blvd (в зависимост дали е булевард или улица)
entr. B, app 3 (вход и апартамент)
Dianabad, Sofia (квартал населено място)
1172 (пощенски код)
Bulgaria (държава)


Това е

Аз затова казах да кажеш как пишеш адреса за да го оправим тук на момента.
 
Здравей.

Имах такъв проблем. Първия си ПИН генерирах още през август/септември 2007. Чаках месец-два, но не пристигна. Някъде около ноември изисках втори път. Минаха още няколко месеца, но ПИН така и не дойде.
През това време от гугъл дори ми спряха рекламите, понеже не съм си въвел ПИН-а в определения шестмесечен срок. Писах им с обяснението, че този ПИН не съм го получил и те отново ми пуснаха рекламите, като удължиха срока.

Адресът го изписвах правилно. В adsense въвеждането на адреса е така направено, че трудно можеш да сбъркаш.
Живея в краен квартал, който си има собствена поща.

И така, предстоеше ми третото (и последно) поискване на ПИН. Смених си адреса с централен (в центъра на града) и пробвах. Получих си ПИН-а още на третата седмица... и вече всичко е OK, просто използвам адреса на приятел.
 

Горе