[ПОДАРЯВАМ] Проверка с Grammarly

tuger

Well-Known Member
Понеже много пъти съм получавал и дай Боже ще получавам помощ от форума, искам и аз да дам нещо за общия просперитет :clap:

Този месец съм се абонирал за Grammarly, та офертата ми е следната:

ще проверя текст на английски в рамките на 1000 думи на 10 човека, които ми пишат.

За останалите - ще им струва само един share в социалните мрежи на сайта от подписа ми:rolleyes:

Дано ви е полезно ;)
 
От: [ПОДАРЯВАМ] Проверка с Grammarly

Аз нямам нужда, но вярвам, че други ще са доста доволни от услугата.
 
От: [ПОДАРЯВАМ] Проверка с Grammarly

Аз пък, ще те шерна просто, защото сайта е на интересна за мен тематика и защото ми хареса подхода и мисленето ти. Евала на такива пичове като теб.!
 
От: [ПОДАРЯВАМ] Проверка с Grammarly

Аз пък, ще те шерна просто, защото сайта е на интересна за мен тематика и защото ми хареса подхода и мисленето ти. Евала на такива пичове като теб.!

Благодаря ти :)
 
От: [ПОДАРЯВАМ] Проверка с Grammarly

Имам огромен интерес към самата услуга от около месец, услугите, които предлагат могат да са ми от полза. Все още го обмислям обаче. Ако не е проблем, може ли да попитам няколко въпроса? Ще го направя тук, за да може ако някой друг се чуди дали да ги използва и направи регистрация, то той да може да ги прочете тук.

1.Месечният им план е 30$, което е основната причина за моето чудене в момента. Има ли промоции/оферти за намаления?
2.Plagiarism Checker - Това достатъчно добро ли е при идентифицирането на копирани статии, примерно? Какви са ти впечатленията, дали статия, която минава през тази проверка има поне 90% уникалност?
3.Самата услуга за проверка на граматиката и правописа, какво ѝ е нивото?

Благодаря предварително. Гледам, че имат и афилиейт програма, можеш да поставиш един твой афилиейт линк, който да ползвам при евентуална поръчка.
 
От: [ПОДАРЯВАМ] Проверка с Grammarly

Имам огромен интерес към самата услуга от около месец, услугите, които предлагат могат да са ми от полза. Все още го обмислям обаче. Ако не е проблем, може ли да попитам няколко въпроса? Ще го направя тук, за да може ако някой друг се чуди дали да ги използва и направи регистрация, то той да може да ги прочете тук.

1.Месечният им план е 30$, което е основната причина за моето чудене в момента. Има ли промоции/оферти за намаления?
2.Plagiarism Checker - Това достатъчно добро ли е при идентифицирането на копирани статии, примерно? Какви са ти впечатленията, дали статия, която минава през тази проверка има поне 90% уникалност?
3.Самата услуга за проверка на граматиката и правописа, какво ѝ е нивото?

Благодаря предварително. Гледам, че имат и афилиейт програма, можеш да поставиш един твой афилиейт линк, който да ползвам при евентуална поръчка.

Да ти кажа, аз не съм намерил промоция или оферта. Аз лично препоръчвам услугата, но за хора, които имат по-голям обем от материали за проверка. За 5-6 текста по 200 думи не си струва $30 на месец.
Относно Grammarly Plagiarism Checker, намира ги съвпаденията, като предполагам че изпозлва Google за засичането им. Според мен си върши работата.
Относно проверката на граматика и правопис има много възможности. В зависимост от типа на текста има възможности за различни проверки - ако е академичен текст, бизнес текст или художествен. Голямо значение обръща на пуктуацията и се старае да преработи текста така че да е лесно четим за човек. Отделно има фунция Vocabulary Enhancement, което дава много възможности за опреледени думи с цел смислово подобряване на текста и изказа.
 
От: [ПОДАРЯВАМ] Проверка с Grammarly

Супер сделка за нови акаунти - http://www.appsumo.com/grammarly-last-chance/ абонамент за Grammarly за една година за $29 вместо $139. за такава цена определено препоръчвам. ако имате стар, просто след като закупите сделката направете нов акаунт и там ще въведете код-а

Може да ползвате мой реф за регистрация в AppSumo - http://www.appsumo.com/?r=moVcR
 
Последно редактирано:

Горе