ПОДПИШИ СЕ!

От: ПОДПИШИ СЕ!

Слави е лицемер. Може да ви говори сладко, но мисля, че работи за чужди интереси. Има за цел да вкара негови познати мутри в парламента. Кажете ми каква му е ползата от референдума и има ли някакъв смисъл за него въобще да се занимава с това. Зад добрите намерения на хората стоят лъжи и стремеж за голяма изгода. Въпросът е кой командва Слави. Неподкрепям сегашното управление, но Ви казвам Слави го финансират определени хора, които имат полза от този референдум. В Фейсбук видях, че ще се среща със студенти. Очевидно чрез Слави определени хора искат да манипулират народа и тези хора да влязат в политиката. Мислете малко. Това, че се прави на патриот и че се прави на комик неозначава, че му пука за народа.
 
От: ПОДПИШИ СЕ!

Кажи едно име от тези хора, които смяташ, че го манипулират.
 
От: ПОДПИШИ СЕ!

Кажи едно име от тези хора, които смяташ, че го манипулират.

Незнам имена. Така си мисля. Просто предполагам. Звучи ми прекалено хубаво за да е истина един богаташ сам да си реши и да тръгне срещу политическата система и то предполагам и в ефира на канала, където го дават без да е подпомаган от някого. Да си спомним, че Шамара и Сарафа ги викаха на разпит заради песните им против властта. И двамата имат доста тежки текстове против власта. Например в една от песните на Сарафа се рапира " ... и Костов и Борисов. Всички големи държавници се указаха измамници" Слави през годините се е стремял да изглежда патриот, но все пак е артист и неможе да се разбере един артист, кога играе и кога е искрен.

Ако се замислим малко може да стигнем до извода, че определени хора вкарват други хора в парламента, за да може тези вкарани депутати да работят под контрола на своите спонсори. Все пак много могат да основат партии, но за да се спечелят избори трябват милиони левове за реклама и купуване на гласове и медийна манипулация.
 
От: От: ПОДПИШИ СЕ!

Незнам имена. Така си мисля. Просто предполагам. Звучи ми прекалено хубаво за да е истина един богаташ сам да си реши и да тръгне срещу политическата система и то предполагам и в ефира на канала, където го дават без да е подпомаган от някого. Да си спомним, че Шамара и Сарафа го викаха на разпит заради песните му против властта. И двамата имат доста тежки текстове против власта. Например в една от песните на Сарафа се рапира " ... и Костов и Борисов. Всички големи държавници се указаха измамници" Слави през годините се е стремял да изглежда патриот, но все пак е артист и неможе да се разбере един артист, кога играе и кога е искрен.

Ако се замислим малко може да стигнем до извода, че определени хора вкарват други хора в парламента, за да може тези вкарани депутати да работят под контрола на своите спонсори. Все пак много могат да основат партии, но за да се спечелят избори трябват милиони левове за реклама и купуване на гласове и медийна манипулация.

Или просото много си е повярвал.
 
От: От: ПОДПИШИ СЕ!

Звучи ми прекалено хубаво за да е истина един богаташ сам да си реши и да тръгне срещу политическата система и то предполагам и в ефира на канала, където го дават без да е подпомаган от някого.

Ти сериозно ли смяташ, че Слави е богаташ? Той е просто един черноработник, който е спечелил малко пари с много труд. Има хиляди часове ефир в праймтайма и всяка стотинка в сметките му е видимо откъде е изкарана. До ден днешен произвежда продукт с качество, което никой друг не може да бие и в това се крие успехът му. Конспиративните теории спрямо него ми изглеждат като пълни глупости, които не почиват на никакви факти.

Другото нещо, което много хора изглежда не разбират е, че подписката не е вот ЗА или ПРОТИВ въпросите за референдума, а само за провеждането на допитване. Тоест, може да сте против мажоритарно гласуване, задължително гласуване и т.н., но това не е повод да не се подпишете. Позицията по отделните въпроси се изразява ефективно само на самия референдум. Извън него е просто празни приказки, които нямат никаква сила. На мен идеята за референдума ми допада, защото ако бъде успешен (независимо от резултата), ще прати силно послание на политическата класа, която без изключение напълно се е самозабравила и не бръсне мнението на мнозинството от хората за нищо. Какво й е демократичното на държавата ни в момента, след като например всички са против безумното и неоправдано повишение на винетките, но понеже протестират обикновени хора, а не полицаи на Бойко му е през оная работа и изобщо не обръща внимание, а само пуска арогантни и подигравателни коментари от време на време.
 
От: От: ПОДПИШИ СЕ!

Ти сериозно ли смяташ, че Слави е богаташ? Той е просто един черноработник, който е спечелил малко пари с много труд. Има хиляди часове ефир в праймтайма и всяка стотинка в сметките му е видимо откъде е изкарана. До ден днешен произвежда продукт с качество, което никой друг не може да бие и в това се крие успехът му. Конспиративните теории спрямо него ми изглеждат като пълни глупости, които не почиват на никакви факти.

Другото нещо, което много хора изглежда не разбират е, че подписката не е вот ЗА или ПРОТИВ въпросите за референдума, а само за провеждането на допитване. Тоест, може да сте против мажоритарно гласуване, задължително гласуване и т.н., но това не е повод да не се подпишете. Позицията по отделните въпроси се изразява ефективно само на самия референдум. Извън него е просто празни приказки, които нямат никаква сила. На мен идеята за референдума ми допада, защото ако бъде успешен (независимо от резултата), ще прати силно послание на политическата класа, която без изключение напълно се е самозабравила и не бръсне мнението на мнозинството от хората за нищо. Какво й е демократичното на държавата ни в момента, след като например всички са против безумното и неоправдано повишение на винетките, но понеже протестират обикновени хора, а не полицаи на Бойко му е през оная работа и изобщо не обръща внимание, а само пуска арогантни и подигравателни коментари от време на време.

Известините хора занимаващи се с музика, тв, филми и т.н. са богаташи. Това, че Форбс не съставя класация най-богатитте известни личности в България не означава, че хората от шоубизнеса нямат пари. За шоуто му до 6 клас мислех че е нещо велико след това разбрах, че не е нещо с което може да си губиш времето и оттогава насам не съм го гледал нито веднъж. Всичко е въпрос на гледна точка.

Попринцип съм на мнение, че трябва да има референдуми.Тази година имаше референдум и нищо не се получи. Има и много други референдуми, които може да се организират. Например за или против легализацията на марихуаната, защото тук изоставаме от другите страни.

За протестите мога да кажа докато протестите са мирни на никого няма да му пука че има там хора да протестират Протеста за да е протест нетрябва да е мирен а на хората които участват в него трябва да не им пука да правят каквото искат.
 
От: ПОДПИШИ СЕ!

Представям си как за 5 минути ще гласуват по всички точки и накрая пак ще си е по старо му. Тогава какво правим?
 
От: ПОДПИШИ СЕ!

Нищо няма да се промени. Простия си остава прост. Глупавия си остава глупав. Умния се развива вече някъде другаде.
Така е като се продавате за 20-30 лв. за глас и срещу това какво получаваме?
- съсипа се средния и малкия бизнес за сметка на лични облаги спрямо някой джоб.
- масово хората бягат в чужбина.
- раждаемостта на българите падна под 1.3% в следствие на което се заселват бежанци и турци в страната. Следователно българите се затриваме като нация и това ще стане след години.
- вашите баби и дядовци получават пенсии, които не стигат за да се изхранват ежемесечно.
- ежедневно се изнасят чанти с български пари от българина за турция и америка.
- винетките станаха по-скъпи с 30 лв. тази година, ами следващата и по-следващата? Пари за пътищата все няма?!
- още куп неща, които могат да се изброят, за които нямам време да пиша.
Та сега доволни ли сте, че сте си продали задника за 20-30 лв, за да направите някой гущер по-богат?
Аз съм човек, който има възможността да обикаля из света и да се нагледа на хубави неща. И имам един въпрос към вас!!!

КЪДЕ Е СПРАВЕДЛИВОСТТА?
 
От: ПОДПИШИ СЕ!

Аз виждам пълна справедливост - има полуграмотен матрял, който се радва на предложения като тези на Слави, съвсем справедливо, получава нисък стандарт на живот и никакви перспективи. Каква по-голяма справедливост?
 
От: ПОДПИШИ СЕ!

Нищо няма да се промени. Простия си остава прост. Глупавия си остава глупав. Умния се развива вече някъде другаде.
Така е като се продавате за 20-30 лв. за глас и срещу това какво получаваме?
- съсипа се средния и малкия бизнес за сметка на лични облаги спрямо някой джоб.
- масово хората бягат в чужбина.
- раждаемостта на българите падна под 1.3% в следствие на което се заселват бежанци и турци в страната. Следователно българите се затриваме като нация и това ще стане след години.
- вашите баби и дядовци получават пенсии, които не стигат за да се изхранват ежемесечно.
- ежедневно се изнасят чанти с български пари от българина за турция и америка.
- винетките станаха по-скъпи с 30 лв. тази година, ами следващата и по-следващата? Пари за пътищата все няма?!
- още куп неща, които могат да се изброят, за които нямам време да пиша.
Та сега доволни ли сте, че сте си продали задника за 20-30 лв, за да направите някой гущер по-богат?
Аз съм човек, който има възможността да обикаля из света и да се нагледа на хубави неща. И имам един въпрос към вас!!!

КЪДЕ Е СПРАВЕДЛИВОСТТА?

Не знам къде е справедливостта, но имам един въпрос къв Вас. Ние какво правим да променим нещо ? Освен постоянно мрънкане по форуми и седянки. Постоянно чета как са ни били виновнни руснаците, други казват, че са били виновни американците, трети казват друго. Но ние сме си виновни.

Ще Ви дам един пример от моята работа, което ми направи лоши впечатление. С който и да разговорям от моите колеги всички се оплакват от малките заплати и депутатите, и в един прекасен ден, пристига депутат от дадена парития (не искам да споменавам имена и партии) и всички с едни мазни и гнусни усмивки, всички му се мазнят и целуват задника, а допреди ден мрънкаха. Е какво е това ?

Вижте последния протест в Гърция, и последния наш протест и открите разликите.
 

Горе