ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

dance_4_joy

New Member
Здравейте,

нужна ми е спешна помощ
искам да пусна превод към chinavasion.com, само че ми дава следната грешка:
"Sorry, your payment won't go through. To make it work, you'll need to add money to your account and pay with your PayPal balance."
Add-нала съм си кредитна карта Visa Electron, която е със Status: Verified.
Какво пропускам? Какво още трябва да направя?
 
Последно редактирано:
От: ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

И още нещо пропуснах.
Някой от вас да е пускал превод към chinavasion? Чух, че не можело да се пускат преводи към тях през paypal, нищо че това е един от посочените им методи за плащане в сайта? Дали е възможно такова нещо?
 
От: ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

Имаш ли пари в PayPal? Това че си аднала картата не означава че си вкарала пари в сайта.
 
От: ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

? че за какво да вкара пари ако е аднал кредитна карта нали си смуче от нея
 
От: ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

? че за какво да вкара пари ако е аднал кредитна карта нали си смуче от нея
"add money to your account and pay with your PayPal balance"
Баланса в картата ти е баланса по сметка в банката, намален с минималния задължителен(неснижаем) остатък по този вид сметка.
Баланса в PayPal ти е баланса само при тях.
 
Последно редактирано:
От: ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

С 2 думи първо парите трябва да влезнат в PayPal и тогава да се пазарува.
 
От: ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

е ? то не прехвърля ли автоматично исканата сума
от картата в паъпал и оттам плаща на другия?
аз не че г иразбирам много но просто си аднах картата влязох в един сайт наткиснах в плати с паъпал от там ме метна към акаунта м,и да потвърдя плащането и готово - платих не съм прехвърлял нищо никъде
 
От: ПОМОЩ - проблем с paypal плащане

Възможно е да е така amoun, но не съм плащал с картата досега, а винаги с баланса в PayPal. Картата я ползвам само за теглене на пари, което става с превод от баланса в PayPal до сметката на картата ми в Bulbank Sofia. Отнема ми 7 дни и ми струва 2 евро.
Ако говорим за конкретния случай PayPal изрично споменава "pay with your PayPal balance".
 

Горе