ПРЕДЛАГАМ............

anelia1213

New Member
Здрвейте,
тъй като не виждам тема за нас доставчиците..реших да създам :)
предлагам маркови(реплики) мъжки тениски на добри цени внос от Турция
марките са Emporio Armani, Calvin Klein, Pull&Bear ,Tiffany, Ltb, Nike
след около 2-3 седмици ще имаме и нов внос дамски тениски Bershka и Zara
за повече информация пишете на лично
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

предлагам маркови(реплики)...

Вече така ли му викат на фалшификатите... "маркова реплика" :lol: измамници долни... ще лъжат хората, че продават маркови стоки, а те - фалшиви, правени в някой долнопробен гараж.
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

точно заради това съм включила и скоби
а вие на ясно ли сте какво е реплика? Нали знате че не означава че са наистина маркови ?
А знаете ли че скобите посочват присъединяване на вметнати части в изречението и не е едно цяло както и вие сте го написали?
А познавате ли ме за да можете да кажете точно какво представлявам аз?
Отворих тази тема защото знам че има хора които се интересуват за тази стока!
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

точно заради това съм включила и скоби
а вие на ясно ли сте какво е реплика? Нали знате че не означава че са наистина маркови ?
А знаете ли че скобите посочват присъединяване на вметнати части в изречението и не е едно цяло както и вие сте го написали?

А Вие знаете ли значението на думата "оксиморон"?
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

душа, да знаеш, че тва не е много законно. И също да знаеш, че ако не си влязла с Tails от някое интернет кафе, ами от на татко си компютъра, могат да те засекат по IP адреса (доста е напреднала технологията ;) ). Да не говорим, че в общия случай, това са боклуци. Както и да е, имай едно на ум, че такива неща може да се толерират на битака, но в интернет, едва ли...
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Ами, и в интернет се толерират. Нали се сещаш, че най-вероятно са закупени на едро от някой китайски сайт.
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Точно в интернет такива стоки са най-толерирани и продавани. Най-големите магазини за дрехи и обувки в БГ продават точно такива стоки със стотици поръчки на ден.
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Sad but true :)

Точно в интернет такива стоки са най-толерирани и продавани. Най-големите магазини за дрехи и обувки в БГ продават точно такива стоки със стотици поръчки на ден.
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Маркови реплики звучи като умен глупак... Някак си не се връзва оксиморончето.
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Здрвейте,
тъй като не виждам тема за нас доставчиците..реших да създам :)
предлагам маркови(реплики) мъжки тениски на добри цени внос от Турция
марките са Emporio Armani, Calvin Klein, Pull&Bear ,Tiffany, Ltb, Nike
след около 2-3 седмици ще имаме и нов внос дамски тениски Bershka и Zara
за повече информация пишете на лично

Изпратете ми координати на лично съобщение!
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Аз писах ЛС за инфо още на 12-ти, но и до ден днешен нямам отговор.
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Потребителят отдавна е докладван пред съответните власти с целия необходим набор от данни. Не разчитайте на доставки от него ;)
 
От: ПРЕДЛАГАМ............

Потребителят отдавна е докладван пред съответните власти с целия необходим набор от данни. Не разчитайте на доставки от него ;)
:lol: Подлец :D
 

Горе