ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

А честит ви празник на писмеността

10320419_631572026920482_7577624571057812478_n.jpg

Същия го получих в деня за размисъл, от къде тоя капут ми има номера?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Гледах сега няккави междинни резултати и дудуков има много гласове, отврат!
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

^
Прогнозни към момента 11%, което наистина е много.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Нормално, той проми мозъците на много народ, снощи даже пак спорихме за него, ама много хора са се надъхали за новия "месия".
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

към 14 ч.

28% светлосиньо
21% червено
16% лилаво
11% жълто-синьо
7 % тъмносиньо
4% тъмночервено
3,5 % кафяво
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ей сега се върнах от избирателната секция :) Номер 18 задрасках , пък Станишев да изрива земята за победа....
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Пускай си стара тв. тъкмо твоята любимка и на вожда курлизич ще се произнася. :lol:
Ей сега се върнах от избирателната секция :) Номер 18 задрасках , пък Станишев да изрива земята за победа....
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Гледам с интерес и процентите на Атака , че чакам едни 10 лева от biaaro , ако атака не вкара поне един евродепутат. Ще му пиша утре как ще ми ги преведе.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Всички мангали от село ще гласуват за гея барекоф.
Ама не и без паричен стимул, един чер "българин от сабалан обикаля с гоуф 5-ца с местните барони, а те от своя страна събират прабългарите и им дават кинтите и номера - ест 28.
Питах и аз да взема некой леф за далаверата ама бил съм много бял и ми немали доверие, щял съм да ги слъжа.
Хитри били манговците.
А аз като прост наблюдател са чудя тоз боклук отде ги има тез кинти????
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Има още много време.
Гледам с интерес и процентите на Атака , че чакам едни 10 лева от biaaro , ако атака не вкара поне един евродепутат. Ще му пиша утре как ще ми ги преведе.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Към 17.00 ч. избирателната активност в страната е била 27,42 на сто по данни на ЦИК. Това означава, че към този момент правото си на глас са упражнили 1 791 483 души.

Най-висока е избирателната активност в 9-ти избирателен район-Кърджали - 37,20 на сто (53 659 гласували), а най-ниска - в 3-ти избирателен район-Варна - 20,15 процента (76 600 души).
http://www.vesti.bg/evroizbori2014/cik-2742-izbiratelna-aktivnost-kym-17.00-ch-6013032

Доган отваря шампанското... когато българите ги мързи да гласуват , тогава турци и цигани ще водят България към просперитет! Честито !
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Няма за кой, аз за тоя твоя любимец и със смърт да ме заплашат няма да ида да гласувам.
http://www.vesti.bg/evroizbori2014/cik-2742-izbiratelna-aktivnost-kym-17.00-ch-6013032

Доган отваря шампанското... когато българите ги мързи да гласуват , тогава турци и цигани ще водят България към просперитет! Честито !
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Няма за кой, аз за тоя твоя любимец и със смърт да ме заплашат няма да ида да гласувам.
100 партии има и 100 независими кандидата как не се намери един дето да ти хареса ? Циганите ли ще вземат по правилното решение от теб ?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

100 партии има и 100 независими кандидата как не се намери един дето да ти хареса ? Циганите ли ще вземат по правилното решение от теб ?

И по 1000 да са, все тая. Човек, който е решил да се занимава с политика в България просто не става.
Политиката в България е бизнес от съмнително естество.

"Чай да изхарча едни пари за кампания и да купя гласове, а после ще ги избия с далавери."
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Към комунистите - НА КОЛЕНЕЕЕЕЕ! :)


Забележете в ГОЛЕМИТЕ градове за кой гласуват и си напревете изводите!
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Сергея не му ли писна да губи всички избори, на които се е явил.... Смешна работа, ама няма махане от трона :)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Да си припомним думите на Мая Манолова , когато прие новия кодекс : Повече Герб няма да печелят избори :D
Реал и Герб с 10та :))) Плъх Станишев към Европа :)

АКо махнем купените гласове на цигани и хора като миньорите в Бобов дол - БСП няма мине 10 процента...
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аз па се чудя свинята дали ще стъпи в европарламента?
Щото в нашия никъв го няма... тоя радетел за чиста и свята република... :)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аз па се чудя свинята дали ще стъпи в европарламента?
Щото в нашия никъв го няма... тоя радетел за чиста и свята република... :)
Това си е голям срам - тоя прост толуп дето 2 приказки не може да каже да ни представя в Европа... няма такава гавра...
 

Горе