ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

uriel

Active Member
ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ
В голяма заблуда са тези, които още им вярват за ПРЕХОДА.
Той завърши. Тези които трябваше да станат богати – станаха.
Останалите 90% да приемат тази горчива истина и да потърсят решение на проблемите си като престанат да чакат някой да дойде да ги оправи, а да започнат да работят за себе си. Как?
Трябва да променим мисленето си. Стига да не противоречи на общо човешките закони за морал и нравственост.
По пътя на самоусъвършенстването си. Всеки кой както може, така както го разбира. Чрез подходяща литература, спорт, работа, семинари и т. н.
………Допълнете……
 
От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

Много си се заблудил че преходът е завършил

Все още много голяма част от българските семейства имат собствено жилище - Все още много хора се опитват да правят собствен дребен бизнес - макар че правителството на ГРОБ успя драстично да ги намали.

Когато изчезнат горе написаните неща тогава може да приемеш че преходът е завършил.
 
От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

интересно - аз по времето на ГЕРБ изкарах толкова пари, колкото не съм изкарвал във всички останали години взети заедно. Не е до правителството, до човека е.
 
От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

Интересното е като ти е толкова тесен мирогледа как въобще си успял да изкараш кинти

Боко Цвъки и компания също изкараха доста пари по време на тяхното управление - това по никакъв начин не променя факта че 100 000 малки частни фирми удариха кепенците че хората почнаха да се самозапалват от отчаяние и да не могат да си плащат сметките
 
От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

Преходът завърши - народът ни се стопи с 2 милиона (смятайте, това е официалната статистика, а всъщност е с доста повече), като е един от изчезващите народи в света. Държавата е превърната в събирач на данъци, който не може да осигури нормални условия за живот. Държавата, т.е. трудът на нашите дядовци и родители, бе брутално разграбена, а на хората им се говори за либерализации и прочее полюции. Влязохме в ЕС, но ни третират, като негри. Каква ни е ползата - куулайс може да ходи и да си кисне краката в Атлантическия океан.

Изводът - преходът свърши, спрете да вярвате в лъжите на плутокрацията.
 
От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

Прехода, от люлка до гроб. Доста добре звучи. :D
 
От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

Преходът ще свърши единствено, когато:

- имаме работеща съдебна система
- адекватни промени в законодателството
- качествено правителство
- нормално живеещи средностатистически хора

и всички грабили и корумпирани са на обществено полезен труд към някоя община, да изплащат откраднатите държавни средства :) с лихвите..

Я да помагат на децата от домовете и да се грижат за тях, да садят цветенца и дръвчета, да метат, да интегрират роми, да строят магистрали и пътища собственоръчно обаче :D
 
От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

Зависи от плана за преход, защото може да има преход от падение към възход, но също-така може да има и преход от възход към падение. При нас мисля, че е второто сега макси, ще дойде да ме опровергае с опашките за хляб ама няма нищо, аз съм му свикнал на приказките. ;)

Преходът ще свърши единствено, когато:

- имаме работеща съдебна система
- адекватни промени в законодателството
- качествено правителство
- нормално живеещи средностатистически хора

и всички грабили и корумпирани са на обществено полезен труд към някоя община, да изплащат откраднатите държавни средства :) с лихвите..

Я да помагат на децата от домовете и да се грижат за тях, да садят цветенца и дръвчета, да метат, да интегрират роми, да строят магистрали и пътища собственоръчно обаче :D
 
Re: От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

Преходът завърши - народът ни се стопи с 2 милиона (смятайте, това е официалната статистика, а всъщност е с доста повече), като е един от изчезващите народи в света. Държавата е превърната в събирач на данъци, който не може да осигури нормални условия за живот. Държавата, т.е. трудът на нашите дядовци и родители, бе брутално разграбена, а на хората им се говори за либерализации и прочее полюции. Влязохме в ЕС, но ни третират, като негри. Каква ни е ползата - куулайс може да ходи и да си кисне краката в Атлантическия океан.

Изводът - преходът свърши, спрете да вярвате в лъжите на плутокрацията.

въпроса е че като ни третират като негри :) да вдигнем глас и да си отстояваме правата :)

мен ми е малко акъла ще пратя мейл на европейската комисия че ни третиртат като niggers :) ако един милион им пратят мейл на всички пощи който им намерят ще са информирани за проблема

освен това макар и немския да не ми е стихия (грам не го щпрехам) мога другата седмица да обходя немските форуми да ги питам не мислят ли че е добра идея да се направят концлагери за за хората от България и Румъния - те са много чуствителни на тази тема и ще им се окаже як прешър с това :) (немските медии днес са и нахранили министъра)

иначе засега от членството ни в ес най са живнали зърно производителите... преди това строителните предприемачи бяха живнали ама имотния балон приклщчи :(... напред във времето още ще живнат... въпроса е да си търсим правата...



а прехода ще приключи когато последния държавен служител постъпил на работа по времето на комунизма се пенсионира... оптимистичен варянт а песимистичния е последния който помни комунизма си отиде :(
 
От: Re: От: ПРЕХОДЪТ ЗАВЪРШИ

оптимистичен варянт а песимистичния е последния който помни комунизма си отиде :(

Айде сега и мене ме затри пък се имам още за младо чедо. :lol:
 

Горе