ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Пробвай това:


1 Right click on the World of Warcraft desktop shortcut icon.

2 Click Properties.
In the Target field add -windowed after the quotation mark (There needs to be a space between the last quotation mark and the hyphen) Example:

"C:\Program Files\World of Warcraft\Launcher.exe" -windowed
Click OK.
Try the game again with the icon you just modified.
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

bobi пробвах и по този начин , но както казах това не е от играта самият компютър има нещо проблем , нали казах че играя и във Planetwin покера кадето е , и там ми прави мизерии немога да вляза.
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Само пишеш и нищо не правиш... Махай изцяло драйвърите от виндолса/слагай нови (но само от нвидиа или ати официалните сайтове)/направи един репаир на вина/тествай си памет и диск с некоя програма/виж видеото да не е спрел нещо вентилатор да загрява/мини целият комп с антивир и секви други анти/накрая го форматни и всичко наново и си ток :)
Мани стига писа за тая игра, че верно ми се доигра и на мен :D
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Не прочетох дали ти е лаптоп или домшен компютър ? Ако е лаптоп, повечето лаптопи вече имат по две видео карти (една вградена/процесорна която се ползва само за нет/филми и офис работа и хаби по малко ток и една за гейминг нвидиа/радеон). Някъде по лаптопа трябва да имаш компче, което хардуерно (он/офф) да превключва между картите. Кажи си модела на лаптопа за да проверя дали имаш такова нещо.

Ако си с домашен (даже и да си с лаптоп пак може да го пробваш) натисни на Start Menu-то и там където се намира RUN напиши devmgmt.msc
Device-Manager.png
Ще ти отвори нов прозорец в който търси нещо което да има ЖЪЛТА УДИВИТЕЛНА като на снимката
1kwZ8.jpg

Ако имаш такова нещо, направи screen shot и го качи тук да го видим.
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Ами щом и не си много в час с нещата... остава да потърсиш професионална помощ или поне се обади на някой френд който е по в час. Втория вариант ще ти излезе: 2 х ПВЦ бутилка 2л каквато и да е бира
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

мани мани бех го загазил замалко и монитора да отиде на кино , с тая програма Драйвар Гениус бех изтрил сигурно некакви драивъри и бяха изчезнали и звук и картина и мишка и клавиатура общо взето всичко та виках съседа докарва неговите мишки клавиатури нещо натиска и тои толкова разбира като мене натискахме та го оправихме а тази грешка си остава защо ми я дава незнам и незнам какво ли не правих почват да ми се изчерпват възможностите :(
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

copypaster братле незнам изобщо как да премахна видео драиварите пък камолити да ги сложа нямам си никаква представа
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Еми точно от тоя скриин дет си дал е най-лесно :) Та от това меню даваш десен бутон на дисплей адаптер и даваш ремоув. После рестартираш и вина ще се опита да сложи драйвер автоматично, ама ти ще се поциганиш и ще му дадеш кенсъл :) После слагаш драйвъра който си свалил вече и това е :) Има и по-готини начини ама кат гледам ще ти е тегаво :)
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

а кои драивър и от каде да сваля ? и надявам се след като премахна тези драивъри после да ми работят мишката и клавиатурата :(
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Дай скрийн на видеото (кат цъкнеш на дисплей адаптер то ще се покаже)
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

мерси дано стане ако не пиша до половин час да знаеш че монитора е изгорял :Д
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

а да те питам свалих го този драивър и сега е в една папка , след като изтрия моите рестартирам компютъра как да го инсталирам този ? ето снимка http://imgur.com/vde3sIx
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Ми setup.exe винаги от там го прави :)

Ужас, ти верно си много зле, не е лошо да попрочетеш повече за тия неща - днешно време са ти задълже, освен ако нямаш по 20-30лв всеки път и як гръб да мъкнеш пс-то по сервизи
 
От: ПРОБЛЕМ , немога да стартирам игра

Оплескана ти е яко машинката. Или немаш памет, или си натъпкал Ц-то на макс, или е яко заразен. Май трябва да викнеш некой френд да го преинсталира и погледне изобщо. Виж все пак колко място в Ц имаш - трее ми мин едно една гига да имаш. Трябва и процеси да се спират...ама няма да можеш кат гледам. Наистина си викни некой до кат верно не си изгорил и монитора :D
 

Горе