ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Статус
Not open for further replies.
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Толко и ще сложим нещо там някога....тоя го бех забравил там и добре че беше да си сменя днс-ите на компа, за да забележа че изобщо не зарежда сайта :) Са треве да гадаеме и с какви днс-и ЕВЕНТУАЛНО може да ми се отвори сайта....или това, че МОЖЕ БИ цифра народ не са го отваряли няма никакво значение
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Това което са написали е пълна простотия...
Каква е гаранцията, че утре някои няма да си хареса 20 снимки от сайта ми и няма да ги сподели в facebook директно. А каква е гаранцията, че това няма да го направат 20 човека. От тук идва въпроса и какво е значението дали ти ще ги споделиш или някои друг?
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Искам да споделя с всички критикари , че колкото повече плюете бранд толкова по голяма услуга му правите накратко какво се получава:

с времето ако 100 - 200 оплакват , 50-60 от тях откривате сайта от чисто любопитство разбират за техните услуги, половината от тях да речем изобщо не са капризни и стават техни клиенти само защото са чували за тях ;)

в случая хостинг компаниятята би следвало да ви изплати хонорар ;) , евала толкова много пъти да напишем(напишем) СУПЕРХОСТИНГ в толкова посещаван форум , давайте направо с домейна ;) . Ми то лоша реклама няма ;)
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

С тая разлика, че в случая всички са чували и знаят за супера, но не всички знаят колко пресилени са били всички слухове за тях :wink: :wink: :wink: (щом ти е любимата имотикона :D )
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

В никакъв случай коментара ми не е насочен срещу суперхостинг. Да речем, че имам добър поглед интернета/хостинга така, че и аз си имам определено мнение за тях ;)
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Ми то в крайна сметка "хостинг" не е бранд :) на някои им се иска МА НЕ ЕЕЕ :D

Иначе ясно - няма лоша реклама - любимият ми лаф :) Както и "магаретата си лаят, а кораба си върви" :D
Нооооо да не забравяме и, че "динята я обръщат малките грахови зърна" :lol:
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Аз пък някъде четох, че да ъпгрейднеш centos 5 на 6 трябва да се молиш на правилния господ ;) , ще пада местене на акаунти ... веселба
за думите "на някои им се иска МА НЕ ЕЕЕ" си стискаме ръцете ;)
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Ах тая пуста българска простотия да се плюе по доброто и успешното :D браво момци все едно не е форум за предприемачи ами тема от раздел Некоректни в Продавалник...........
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Кое е доброто и успешното?? Това, че не мога да си отключа домейна или това, че не резолва определени днс-и? Аааа ама аман от толкова добро и успешно айде стига, не мерси, нека си остане целата тая добота за тебе, аз повече добро не мога да понеса :D
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Ей как ме сети , имам един домейн при тях , та се чудя да го прехвърлям ли другаде ,че идва време за подновяване къде ще ми излезе по евтино.(.EU)
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

някой задавали си въпроса защо на административен контакт във whois не се вижда неговия мейл ;) , много просто , при странсфера мейла за aprove отива при административния контакт ;)
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

някой задавали си въпроса защо на административен контакт във whois не се вижда неговия мейл ;) , много просто , при странсфера мейла за aprove отива при административния контакт ;)

Мнения ли трупаш, извинявай? Това какво общо има с дискусиите до тук... При регистрацията на домейн имаш право да си въведеш различни мейли за registrant, administrative и technical контакти. По подразбиране може да ги оставиш и с един и същ и да, там отива мейла за потвърждение ако ще трансферираш.
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

лумпен говорим за домейните в супера , ти тъп ли си ? хората ти обясняват в тема за супера, че изпитват някакви ограничения , просто вмъквам един дребен детаил или ако искаш да ти го обясня по подробно ?
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Не така бе мен ...
лумпен говорим за домейните в супера , ти тъп ли си ? хората ти обясняват в тема за супера, че изпитват някакви ограничения , просто вмъквам един дребен детаил или ако искаш да ти го обясня по подробно ?
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

лумпен говорим за домейните в супера , ти тъп ли си ? хората ти обясняват в тема за супера, че изпитват някакви ограничения , просто вмъквам един дребен детаил или ако искаш да ти го обясня по подробно ?

Току що изяде репичката. Виж сега моето момче, нямам нужда от обясненията ти относно трансфери на домейни или какво и да е свързано с хостинга. Написах мнението по-горе, защото колегата @bgtupanfighter явно има някаква проблемация със Суперхостинг и трансфера си на домейна, а ти като се включваш в дискусията просто споделяш, че за ъпгрейд от CentOS 5 до 6 трябва да се молиш на правилния Господ, след което избухваш с нещо което само ти си знаеш защо си го казал:

някой задавали си въпроса защо на административен контакт във whois не се вижда неговия мейл

Остани си със здраве :)
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

лумпен говорим за домейните в супера , ти тъп ли си ? хората ти обясняват в тема за супера, че изпитват някакви ограничения , просто вмъквам един дребен детаил или ако искаш да ти го обясня по подробно ?

Когато някой има някакъв проблем и не може да го реши сам има Денонощна поддръжка:

Електронна поща:
Техническа поддръжка:
http://support.superhosting.bg/
Денонощни телефони:
0700 45 800
02 81 08 999
Мобилен телефон:
+359 88 55 888 22


4 години как така не ми отказаха помощ за каквото и да е не ми е ясно. като съм ги вдигал под тревога в 4 сутринта.

Ако им пишете на съпорта така както пишете тук 2-3ма логично е да Ви отсвирват. Обикновено с олигофрени трябва да се държиш олигофренски
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

Позволи ми да знам повече от теб за superhosting.bg ;) , нямам намерение да споря с никой , всеки си има мнение.
 
От: ПРОБЛЕМ със СУПЕРХОСТИНГ !

лумпен
Червено!
Бегай при админите да се оплачеш и да те амнистират.
А може и още няколко изказвания, несвързани с темата, да напляскаш...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе