ПРОБЛЕМ с Фейсбук рекламата

devoid

Active Member
Здравейте колеги.

Имам много сериозен проблем, за който се нуждая от помощ било то от някой опатил или някой който разбира.

Накратко ще опиша:
Имам фейсбук страница която всеки ден се рекламира и съм им платил над 10000$ , и тази сутрим се събуждам и разбирам че ADS акаунтът ми е блокиран и всички реклами са спряни поради неясни за мен причини, естествено те имат някаква причина. Така писах им и на тях но това не ми решава проблема тъй като испуснах половината черен петък днес утре ще испусна и още а аз си искарвам хляба от това нещо, но тях това не ги интересува. Декември месец идва не искам да го испускам и него. Ясно е вече че от моя акаунт няма да мога да рекламирам колкото и да си говорим, или поне не ми се чака да го отблокирват.тъй като от това нещо си искарвам хляба.
Направих приятелката ми админ в страницата и интересното е че като споделя нещо от моя профил в страницата не ни и дава и на двамата да го бустваме, а като тя сподели нещо ни дава и на двамата. Аз опитах да бустна и ми търсят наглите метод за плащане а съм им дал един куп пари, този вече не излиза... И незнам сега ако направя друга карта на мое име дали ще стане да буствам, или да направя най.добре от някой друг човек да буства с негова карта, дали ще стане според Вас. Кое е най правилно?



Благодаря предварително и задължително ще почерпя поне минимум затова че сте го прочели това цялото писане изобщо и да не ми помогнете. То като тръгне назад си е само назад....
 
Забравих също така да спомена, че лимита ми беше 750$ за плащането, а сега бях достигнал 250 и те са се опитали да ги изтеглят но в картата нямаше пари и не са успяли, но не ми се вярва и да ги изтеглят че проблема ще се реши..
 
Аз имах същия проблем в петък. Никакво обяснение. Там където пише в червен бордер на карето"...нещо си свържете се с нас" кликнах или "Входяща кутия за поддръжка", горе от хелпа (питанката). В инбокса имах някакви публикации, за които ме питаха от ФБ дали са спам или са истински. Кликнах, че са правилни и им ударих едно сърцеразделателно писмо от пет думи :) Днес акаунта ми е ОК.
 
Само като прочетох фейсбук и ми стана ясен. Заеби ги тези глупости с фейсбуците. Виж си роднините, окопай градината.
 
Аз имах същия проблем в петък. Никакво обяснение. Там където пише в червен бордер на карето"...нещо си свържете се с нас" кликнах или "Входяща кутия за поддръжка", горе от хелпа (питанката). В инбокса имах някакви публикации, за които ме питаха от ФБ дали са спам или са истински. Кликнах, че са правилни и им ударих едно сърцеразделателно писмо от пет думи :) Днес акаунта ми е ОК.

За вчера ли става въпрос или за предишния петък,. Какво им написа би ли ми помогнал ако е маловажен проблема да се справя и аз. И аз им писах сутринта като ги питах защо съм блокиран и как бих могъл да бъде отблокиран, но все още отговор няма а реклама в момента няма и аз седя и чакам..
 
За последният петък. Ще копна съобщението. Преди да им пиша видях, че имам 2 съобщения, които не бях видял във "Входяща кутия за поддръжка". Там трябваше да потвърдя, че публикациите не са спам.
Why your post was removed
23 ноември
We removed this post because it looks like спам to us. If you did post this and don't believe it's spam, you can let us know.

След това им писах с моя не добър английски:
Какво подадохте
23 ноември
Advertiser Account ID

113215719180803
Please provide information that will help us investigate

I don't know Why my account is disabled?! Please, check again and enable it!
 
За последният петък. Ще копна съобщението. Преди да им пиша видях, че имам 2 съобщения, които не бях видял във "Входяща кутия за поддръжка". Там трябваше да потвърдя, че публикациите не са спам.
Why your post was removed
23 ноември
We removed this post because it looks like спам to us. If you did post this and don't believe it's spam, you can let us know.

След това им писах с моя не добър английски:
Какво подадохте
23 ноември
Advertiser Account ID

113215719180803
Please provide information that will help us investigate

I don't know Why my account is disabled?! Please, check again and enable it!

На теб не разбрах блокирали са ти ад акаунта и ти е била спряна рекламата, или просто за 1 пост е това?


Ето аз какво.получих сутринта:

Your ad account has been disabled for promoting ads which violate our Facebook Ad Guidelines.

Any ads you are running under the Ad Account ID listed above have been turned off. If you believe this has been a mistake, please contact us.

We also suggest reviewing our e-learning Blueprintmodule to better understand Facebook Ad Guidelines.
 
Точно същото като при теб. Беше ми блокиран ад акаунта. Обясних си го с двете публикации, които бяха окачествени като спам. Писах им това кратко съобщение и чекнах на публикациите, че не са спам и това е. След 2 дни ми пуснаха акаунта.
 
Точно същото като при теб. Беше ми блокиран ад акаунта. Обясних си го с двете публикации, които бяха окачествени като спам. Писах им това кратко съобщение и чекнах на публикациите, че не са спам и това е. След 2 дни ми пуснаха акаунта.

Как точно си чекнал публикациите че не са спам не те разбрах? В моя случай дори незнам за какво е имах 3 различни реклами на снимка, 1 на харесване на страницата и 1 за месинджър. Явно са им били много и затова, тъй като обикновенно имам само по 1,незнам.....
 
Как точно си чекнал публикациите че не са спам не те разбрах? В моя случай дори незнам за какво е имах 3 различни реклами на снимка, 1 на харесване на страницата и 1 за месинджър. Явно са им били много и затова, тъй като обикновенно имам само по 1,незнам.....
Ами вече ти писах, че в Инбокса имаше 2 съобщения. Всяко от тях пишеше, че публикацията, която съм пуснал няма да се публикува, защото може би е спам. И там имаше чекбокс или бутон, не помня, че публикацията не е спам. Това е. При теб може да е друго. Нямаш ли нищо във "Входяща кутия за поддръжка"?
 
Ами вече ти писах, че в Инбокса имаше 2 съобщения. Всяко от тях пишеше, че публикацията, която съм пуснал няма да се публикува, защото може би е спам. И там имаше чекбокс или бутон, не помня, че публикацията не е спам. Това е. При теб може да е друго. Нямаш ли нищо във "Входяща кутия за поддръжка"?


Нищо дори известие във фейсбук не са ми пуснали. Във abv в пощата емайл са ми изпратили само това което писах преди.
 
Колеги помагайте. Ще има ли проблем според вас ако приятелката ми започне да рекламира в страницата като нейнкте постове които споделя имат право да се бустват дори аз от блокиранкя акаунт мога, но ми дава да избера друг разплащателен метод не този който използвам 3 жод. към тях...
 
И някой знае ли дали ще може да плаща от тези EasyPay дебитни карти които ставали за 15мин?
 
Според мен е най-добре да им пишеш и да ти оправят акаунта. Между другото ми отговориха на български, когато ми оправиха моя, така че можеш да им пишеш на български, че не си направил нищо нередно, ако е така де.
 
Според мен е най-добре да им пишеш и да ти оправят акаунта. Между другото ми отговориха на български, когато ми оправиха моя, така че можеш да им пишеш на български, че не си направил нищо нередно, ако е така де.

Да, писах им но все още отговор няма, испуснах тази събота неделя черен петък, и не ми се иска и декември да испусна. За нередно незнам какво съм направил бустнал съм 3,4 поста това е.

А случвало ли се е да достигнеш лимита, да ти излезе фактура за плащане и да нямаш пари в сметката/картата/ ? И колко често ?


Да, в случай се бяха опитали да изтеглят 250$ и не са успяли тъй като нямам пари в сметката вкарвам ги всеки път след като достигна лимита, в случая лимита ми е 750$ и незнам защо нито е края на месеца нито съм достигнал лимита са се опитали да изтеглят тази сума пари. Аз отначалото мислех че е заради парите и съм спрян и бях започнал да търся човек с пари в карта да плати тъй като е събота и немога да вкарам пари в банката, но след това видях че работата е по серипзна и, акаунта ми е disables, което никога преди не се е случвало при излизане на плащане. и не мисля че това е проблема..
 
Ето току що направих виртуална карта в easypay и опитах да бустна пост споделен от приятелката ми от моя си профил и като добавих новия метод на плащане ми исписа тояа. Явно няма.да стане от моя профил. Сега.ще направя нова карта на приятелката ми и ще опитам да бустна пт нейния профил.и ще споделя резултата, дано се получи този път че не знам кога ще бъда разблокиран.. работата ми е 1 месец в годината и аз я испускам а на тях не им дреме ..
 

Прикачени файлове

  • 2017-11-26_09.39.48.jpg
    2017-11-26_09.39.48.jpg
    158.1 KB · Преглеждания: 13
Когато един акаунт бива блокиран / disables / винаги Fb се опитва да си вземе текущата сума. Това да ли си имал в този момент пари в картата или не , не е от значение. Въпроса ми беше, често ли се случва първо да ти излезе фактура, да ти спрат кампаниите и след това да тичаш до банката да внасяш пари след което правиш плащане и активираш кампаниите ?
 
Преди време промениха интерфейса сам да си задаваш лимитите, да не е останал там на 250? Ако сега в момента ти търси нов метод за плащане, това значи че нещо с картата не е наред. Ако някой се опита да плати с твоята карта в друг акаунт блокират и твоя и другия акаунти. Също ако в момента имаш не извършено плащане, нормално е да са ти спрян акаунта.

Ти в момента виждаш ли си рекламите? Ако ги виждаш, това не е блокиран акаунт, а проблем с метода на плащане. При блокиран акаунт изобщо не можеш да влезеш в адс панела.

Плати си каквото ти свети за плащане с нова карта и вероятно ще се оправи.Не пробвай да шмекеруваш с други акаунти, защото ще задълбаеш повече.

Да, писах им но все още отговор няма, испуснах тази събота неделя черен петък, и не ми се иска и декември да испусна. За нередно незнам какво съм направил бустнал съм 3,4 поста това е.




Да, в случай се бяха опитали да изтеглят 250$ и не са успяли тъй като нямам пари в сметката вкарвам ги всеки път след като достигна лимита, в случая лимита ми е 750$ и незнам защо нито е края на месеца нито съм достигнал лимита са се опитали да изтеглят тази сума пари. Аз отначалото мислех че е заради парите и съм спрян и бях започнал да търся човек с пари в карта да плати тъй като е събота и немога да вкарам пари в банката, но след това видях че работата е по серипзна и, акаунта ми е disables, което никога преди не се е случвало при излизане на плащане. и не мисля че това е проблема..
 
Когато един акаунт бива блокиран / disables / винаги Fb се опитва да си вземе текущата сума. Това да ли си имал в този момент пари в картата или не , не е от значение. Въпроса ми беше, често ли се случва първо да ти излезе фактура, да ти спрат кампаниите и след това да тичаш до банката да внасяш пари след което правиш плащане и активираш кампаниите ?

Да, всеки път ми излиза плащането пробват да изтеглят без успех, след което тичам до банката вкарвам.и правя ръчно плащане. Сега се замислих че най вероятно това е нарушеното, тъй като плащах до.април месец тази година реклама и след това заминах за морето и те правеха често опити да си вземат полученото но без успех защото нямах пари в картата като аз мислех да я платя като започна както и направих. През това време се бяха.опитвали на няколко пъти да си вземат сумата 750, след това 400, 250 и 100 накрая без успех и така до юли месец през 4 дни. Прикачвам снимки да видитеВиж файлът 16028
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2017-11-26-11-25-50.png
    Screenshot_2017-11-26-11-25-50.png
    108.7 KB · Преглеждания: 8
  • Screenshot_2017-11-26-11-26-02.png
    Screenshot_2017-11-26-11-26-02.png
    109.2 KB · Преглеждания: 6
  • Screenshot_2017-11-26-11-26-09.png
    Screenshot_2017-11-26-11-26-09.png
    114.4 KB · Преглеждания: 5

Горе