Търся: ПРОГРАМИСТИ: ПОМОЩ!!!

Bliznashki

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте !
Имам нужда от голяма помощ, дадена ни беше задача за правене на проект, но съм на никъде (Както и не разбирам особено много),
Следният ми е проекта, свързан с Авто Морга - (Трислоен Модел) код на C# Sharp, SQL, интерфейс база данни, релационен модел, Windows Application и схема (От сорта на ID, заплати, работници и тн.)
Ще бъда много благодарен ако някой удари едно рамо :)
 
Последно редактирано:
Здравейте !
Имам нужда от голяма помощ, дадена ни беше задача за правене на проект, но съм на никъде (Както и не разбирам особено много),
Следният ми е проекта, свързан с Авто Морга - (Трислоен Модел) код на C# Sharp, SQL, интерфейс база данни, релационен модел, Windows Application и схема (От сорта на ID, заплати, работници и тн.)
Ще бъда много благодарен ако някой удари едно рамо :)
Чакай сега, кой ти я е дал тази задача и защо си до никъде?
 
Здравейте !
Имам нужда от голяма помощ, дадена ни беше задача за правене на проект, но съм на никъде (Както и не разбирам особено много),
Следният ми е проекта, свързан с Авто Морга - (Трислоен Модел) код на C# Sharp, SQL, интерфейс база данни, релационен модел, Windows Application и схема (От сорта на ID, заплати, работници и тн.)
Ще бъда много благодарен ако някой удари едно рамо :)
сядаш и учиш!
 
Не, че съм на "ти" с програмирането, но това не е помощ, а някой да ти изработи нещата с които си се ангажирал без да мислиш, но не можеш да се справиш. Най-добре предай проекта на колега (или индиректно като подизпълнител), че е малко кофти да питаш за помощ да ти изградят основата... Това не е помощ, а цяло задание, затова @Sky те е бъзнал така :D.

Тва все едно аз да кажа - колеги, малко помощ. Не ми върви ремаркетинг кампанията на Perfomance Max, заданието ми е 500% Roas с хх бюджет, а в момента е Sub Zero. Или с други думи - помагайте да вържа гащите и надника. Откъм "мерси и благодаря" не съм пестелив.
 

Горе