ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

yuliyan

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам vij.me(това е адреса).
Става въпрос за целия сайт(система, дизайн, домейн)
Домейна е регнат в moniker.com

Регистрирани: 1597
Общо качени снимки: 1861

Средно уникални посещения на ден ~300

Средно на ден се регистрират между 20 и 30 човека

Има модул за СМС гласуване и модул за рейтинг, като крайната TOP класациия се определя по алгоритъм влиящ се и от 2та фактора. За този месец има изпратени 40 смс-а. Също така услугата е удобрена вместо pay vij ID е само vij ID.

Има уговорка със спонсор за игра с 2 типа награди, при поставяне на рекламен банер.

Ориентировачна цена: 600-700лв.

Ако имате други въпроси или предложения, ще ви помоля да осъществим връзка чрез системата за лични съобщения.
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

Не вярвам да има човек който би го купил от тебе, този сайт всички посещения са му от спам , спам в скайп , спам по пощите и къде ли не... + това този сайт е и на човека който продаде music-place.net което не беше много коректно защото ако погледнете този сайт oxmp3.com ще се сетите......... успех с продажбата.
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

Незнам какво значение кой е автор и кой го продава. В случея тежеста пада върху сайта, а посещенията, може да се извади лог от системата да видиш, че тези 300 посещения са последвани от 300 логина в различни акаунти, решил си нещо контра да играеш, но слабо ме интересува...
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

е и ? ако се види статистика точно когато е пуснат сайта как става 1 ви ден 20 000 уникални... ??? спам спам.. може да са 300 посетителя ама и те са дошли с спам, и мислиш ли ,че дълго ще се задържът? и на хора който малко разбират от сайтове кой ще влезе да използва твоя.. като спамиш навсякъде по мейла си бях получил съобщение за виж.ме във скайпа също .... това не е начина да набираш посетители пусни си една реклама в адуордс или плати на други саитове за баннери...... Дразнещото нещо е защо не казваш че посетителите са от СПАМ ? И защо не казваш че след това спокойно можеш да препродадеш сайта още няколко пъти ?
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

Със бюлетин стана работата... ти погледни, че в момента посещенията са напълно реални и прогресиращи. А това за скайп са спекулации, единствената реклама, която беше пусната беше email лист със 10 000 имейла и до там. Незнам как да ти го обесня но посещенията са с логин, пишат се коментари пращат се снимки, интерес има. Причина за продаването е нов проект, който не се нуждае от много работна ръка и парични ресурси за поддръжка. Ако имаш други въпроси може да се разбираме на ЛС или ако си поставил за цел да ми лазиш по нервите продължавай, ефекта е нулев. Жалко, че си нямаш друга работа и само търсиш да се зачекнеш с нещо за нещо.

* една малка корекция, сайта не е мой
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

Точно така , сайтът не е твой а човека който го продава е некоректен !
Продаде music-place.net и пусна същия дизайн същия скрипт абсилютно всичко на този адрес oxmp3.com това коректно ли е?
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

Тук не съм запознат и няма да споря, ако наистина има такова нещо, ще помоля темата да се затвори, наистина не съм запознат със случея. С Крисо ще продължим на ЛС, ако има нередност при първа възможност ще закрия темата...
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

аз съм собственика на vij.me , а за music-place.net бяхме двама собственици който имаха и системата и oxmp3 не е мой , а на другия партньор с който бяхме в music-place ;)
 
От: От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

аз съм собственика на vij.me , а за music-place.net бяхме двама собственици който имаха и системата и oxmp3 не е мой , а на другия партньор с който бяхме в music-place ;)

е й ? точно ти по скайпа ми продаваше всичко за 150 лева. Разберете ,че с дребни тарикатлъци до никъде не се стига.
 
От: ПРОДАВАМ: Vij.me сайт за запознанства

погледни имената на домейните собственика и ще разбереш ;) до тук спирам моля някой мод да изчисти сички безмислени мнения
 

Горе