ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

rossipel

Active Member
Вижте днес какъв имейл получих :)

Уважаеми .................,



Не искаме да ви убеждаваме, че рекламата в интернет наистина си заслужава. Особено в предколедния период. Ще ви представим само няколко факти:


1. Коледа е един от най-силните периоди за продажба.
2. Почти 70% от хората още през ноември знаят какво ще купят на своите близки.
3. Това означава, че своя избор извършват именно сега.
4. За коледните подаръци българинът харчи по около 200.
5. Благодаря Ви за проявения интерес да изпробвате рекламната система Етаргет.



Още ли се колебаете дали да изпробвате ефективната реклама на Етаргет? Не мислете, а направо я изпробвайте! Вашата първа рекламна кампанията на стойност 100 лева с ДДС ще я платим вместо Вас.



Получете безплатно рекламна кампания в размер 100 лева.

Как? Просто отговорете на този имейл и поискайте кредит в размер 100 лева с ДДС. Ще получите имейл относно зареждането на кредита. Това зареждане на кредита не е ангажиращо и след като го изхарчите не сте задължени да направите ново зареждане, за да използвате платената реклама на Етаргет. ВНИМАНИЕ тази оферта е валидна само 23.10.2012 и се отнася само за получателя на този имайл, който до момента не е използвал услугите на рекламната мрежа Етаргет.

Аз от доста време бях регистрирана и се колебаех дали да пусна реклама там и в интерес на истината тези 100 лв начален кредит бяха нещото, което ме спира.
Днес обаче се престраших, все пак 100 лв дават хората :) Та който не е ползвал реклама, днес е денят
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Леко неграмотно написано писмо, не отива на сериозна компания. Но пък на харизан кон зъбите не се гледат :lol:
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Кредит? Това звучи като "трябва да ми го върнеш после"?
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Ххахах надявам се да не трябва да им го връщам, та и лихви да плащам :)
заредиха ми 83 лв, сега ще видим дали си струва да се използват
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Кредит? Това звучи като "трябва да ми го върнеш после"?

Това зареждане на кредита не е ангажиращо и след като го изхарчите не сте задължени да направите ново зареждане, за да използвате платената реклама на Етаргет.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Получих същото съобщение снощи около 02:00 часа.Въпреки че почти веднага им отговорих,все още не съм си получил "бонуса".
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Получих същото съобщение снощи около 02:00 часа.Въпреки че почти веднага им отговорих,все още не съм си получил "бонуса".
Вземи да им звъннеш да ги питаш, защото на мен някъде към 11 часа ми го заредиха
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Аз го получих, но трябва да се изразходва до 20.12.2012 иначе го нулират. Не се връщат тези пари успокойте се :)
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

В емайла който получих пише така:
"Може безплатно да се информирате на тел: 02/49 170166 или на имейл [email protected]. "
Оказа се обаче че на телефон 02/49 170166 се свързвате до колкото разбрах с някаква институция в Австралия :clap:
Ако някой иска да се свърже с тях да ползва този номер 02 491 71 66 ( който в момента по разбираеми причини дава заето )
Явно са допуснали греша защото двата номера се различават само по 1 цифра

*Току що се свързах със тях и ми обясниха че всяка регистрация се проверява и за това има такова забавяне в момента.След като и казах че имат грешка в номера доста сериозно се засмя и ми се извини.... :lol: Явно чак сега обърнаха внимание на грешката...
 
Последно редактирано:
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Преди малко получих бонуса.Явно наистина има доста желаещи...а тези в Австралия които отговарят на грешния номер не мога да ги мисля колко обаждания ще получат от България :)
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Добре де, това само за нови абонати ли е ?
Използвам ги тия гадини от няколко месеца и редовно си зареждам кредити, а за мен бонус няма ...
Сега около месец спирам рекламите при тях, че с безплатните много ще надуете цената :)
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Аз имам регистрация там от около 4 месеца,не съм зареждал пари при тях до момента.Предполагам че е за потребители които не са зареждали до сега,независимо от колко време са регистрирани.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Сега се регистрирах като рекламодател и системата им не е зле, но... искам бонус и ще заредя и аз хахах :)
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Аз тия дни се чудя къде да си дам парите за реклама, но нещо не желая повече в AdWords, така че опитайте и кажете дали сте доволни от резултатите.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Днес за нула време ми отидоха 20 лв от бонуса, но пък яко кликане пада от доста места
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Днес за нула време ми отидоха 20 лв от бонуса, но пък яко кликане пада от доста места

За 20 кинти колко трафик получи г/д ? А най-важното продажби има ли :)
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Към 170 клика, нямам продажба засега, само регистрации - около 20.
 

Горе