ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Към 170 клика, нямам продажба засега, само регистрации - около 20.
20 регистрации на 170 клика не е зле. По колко стотинки ти се връзва един клик?
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Ей язък с тея заглавие на мейлите ги изтървах
Vashata koledna kampaniq shte q platim nie wmesto vas
като видях това с коледа-та и го подминах
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Етаргет 1во да си изплатят парите за миналия месец на издателите и после да ми пускат безплатни реклами.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

И аз получих писмото с промото:)
На следващия ден ми заредиха парите (100лв с ДДС = 83лв в Акаунта)
Ефекта от рекламата им е малко спорен.
Пуснал съм много атрактивна реклама ---> трафик около 200 ---> регистрации 10.
Данните са за 4 часа.
Дневен бюджет 10лв/ изпълнение 30%/ цена за клик 0.10лв/ период 4 часа (13:00-17:00)
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

При мен днес регистрациите са доста по-малко, иначе кредита почти изтече
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Темата трябва да бъде кръстена "Промоция от издателите на Етаргет - безплатна реклама". От както пуснаха тая промоция 80% от кликовете не ги отчитат.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Като гледам по добри от програмите които аз съм намерила няма, защото нищо не плащаш в тях, а само вземаш. :)

Кои са тези програми?
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

И аз направих тестова реклама.
бюджет 8 лева на ден:
161448 Импресии
67 клика
0 продажби
0 регистрации
цена на клик - 0,12 лв.

не ми се струва много успешно - може би текстът ми не е интригуващ. При този бюджет трябва да направя минимум 2 продажби за да си заслужава.
Ако вдигна цената на клик ще има ли някаква ползва?
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Единствено в тези програми не плащаш нищо, а само взимаш пари, това е.
Оффф, престани да спамиш.... Няма ли админи в тоя форум????
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Само при мен ли се получава така: Etarget отчита клик на рекламата която съм пуснал и съответно ме таксува по CPC но....Tyxo брояча мълчи...нито посещение нито нищо... и това не е единичен случаи.Засичал съм 5 отчетени клика,а нито едно реално посещение на сайта.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Само при мен ли се получава така: Etarget отчита клик на рекламата която съм пуснал и съответно ме таксува по CPC но....Tyxo брояча мълчи...нито посещение нито нищо... и това не е единичен случаи.Засичал съм 5 отчетени клика,а нито едно реално посещение на сайта.

И при мен така, но проблемът май е в тиксото, гугъла е по-точен. Другото е, че като реферал на клика може да се отчита не Etarget, а да пише примерно novatv
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Е-таргет са мошеници, не си давайте парите. Имам нов сайт, който още не индексиран от Гугъл и никой не го знае. Платих 60 лв с ДДС за реклама и за няколко часа ми отчитат 40 клика, а броячът ми на сайта не е помръдвал и с един клик(а работи, тествах го 2 пъти преди да им платя). Чиста измама, на телефона в сайта им никой не отгопваря, вероятно това е някой студент, който се крие от клиентите си. Не мога да си представя, че в работно време която и да е фирма няма цял следобед да има нито един служител, който да вдига единственият фиормен телефон. Мисля да се обърна към някоя от потребителските комисии.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Е-таргет са мошеници, не си давайте парите. Имам нов сайт, който още не индексиран от Гугъл и никой не го знае. Платих 60 лв с ДДС за реклама и за няколко часа ми отчитат 40 клика, а броячът ми на сайта не е помръдвал и с един клик(а работи, тествах го 2 пъти преди да им платя). Чиста измама, на телефона в сайта им никой не отгопваря, вероятно това е някой студент, който се крие от клиентите си. Не мога да си представя, че в работно време която и да е фирма няма цял следобед да има нито един служител, който да вдига единственият фиормен телефон. Мисля да се обърна към някоя от потребителските комисии.

Хубаво е като се сипят обвинения да има и някакви доказателства. В началото на седмицата им звънях по телефона и явно говореха с друг клиент и не ми вдигнаха. След това те ме набраха да ме попитат за какво съм ги търсил. Дадоха ми инфото, което ми беше нужно. И пари са ми изплащали. Нямал съм проблеми с тях... единствено с тия безплатни реклами намаляха кликовете.
 
От: ПРОМОЦИЯ НА ETARGET - безплатна реклама

Не ме радват тези етаргет мен. Доста бъгове има. Като рекламодател не знам как са, но като издател не съм доволен. Май именно за това сега зарибяват с тези ваучери :)
 

Горе