Продава се: ПРОМО ЦЕНА ДО 14-ти! Новинарски сайт!

eINFO.BG

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Продава се новинарски сайт! Посетителите са главно от фейсбук. На ден се е стигало и до 25-30к , в зависимост от новините. Има доста споделяния на новините от потребителите във фейсбук. Идеален е за гугъл адс, никога не е имал и не е било подавана заявка за одобрение. С подходяща тактика, може да се изкарват добри пари на месец от рекламни банери и ад сенс.
При интерес само на лично!
 
Прати инфо на ЛС
 
Продава се новинарски сайт! Посетителите са главно от фейсбук. На ден се е стигало и до 25-30к , в зависимост от новините. Има доста споделяния на новините от потребителите във фейсбук. Идеален е за гугъл адс, никога не е имал и не е било подавана заявка за одобрение. С подходяща тактика, може да се изкарват добри пари на месец от рекламни банери и ад сенс.
При интерес само на лично!
може ли инфо на лс :)
 
Здравейте, може ли повече информация и цена на лично събщение ?
 
Ако новините не са авторски (без нито 1 крадена статия) Google Adsense ще отхвърлят сайта.

Така че това е важно да се отбележи статиите дали са copy-paste или не.
 
Ако новините не са авторски (без нито 1 крадена статия) Google Adsense ще отхвърлят сайта.

Така че това е важно да се отбележи статиите дали са copy-paste или не.
Гледам, че доста сайтове, които са на принципа копи-пейст имат ад сенс. :)
 
Гледам, че доста сайтове, които са на принципа копи-пейст имат ад сенс. :)
Но това съвсем не означава, че е позволено от правилата на Адсенс и че след време няма акаунтът да е баннат заедно с парите вътре. Не подвеждайте хората.
 
Но това съвсем не означава, че е позволено от правилата на Адсенс и че след време няма акаунтът да е баннат заедно с парите вътре. Не подвеждайте хората.
Аз не подвеждам! Не зная как стоят нещата с ад сенс, просто гледам как имат другите сайтове, а вече как са нещата там е друг въпрос. Но има много различни подобни на ад сенс, които не са толкова претенциозни и пак се печели. Дори може и като частно лице да се рег.
 
В такъв случай статиите копи-пейст ли са? Има ли някакви приходи изобщо в момента? Кой е сайтът? Каква е цената? Казваш, че не си запознат с нещо елементарно и основно. Какво очакваш?
 
Няколко статии погледнах - всичките ги има 1:1 в поне 4-5 други сайта.
Някои - в доста повече (10+).
 
Въпрос на време е всички copy-paste сайтове с Adsense да им затегнат кранчетата. Казвам го от личен опит, тъй като бях си купил един сайт с вицове и google adsense не ми го одобриха заради copy-paste content.

Според мен човека е наясно с тези неща :)
 
Въпрос на време е всички copy-paste сайтове с Adsense да им затегнат кранчетата. Казвам го от личен опит, тъй като бях си купил един сайт с вицове и google adsense не ми го одобриха заради copy-paste content.

Според мен човека е наясно с тези неща :)
Сваляш базата данни, триеш всички вицове, добавяш 4-5 авторски, одобряват го и си качваш базата данни къв е проблема. Правил съм го с над 50 сайта.
Също така имам няколко сайта с копи/пейст ги одобриха без проблеми.
 
Ако новините не са авторски (без нито 1 крадена статия) Google Adsense ще отхвърлят сайта.

Така че това е важно да се отбележи статиите дали са copy-paste или не.
Абсолютно всички сайтове копи-пействат, в т.ч. и сайтовете на NOVA и БТВ :)
 

Горе