ПР ъпдейт - почерпка!

От: ПР ъпдейт - почерпка!

Май май ще почне все по-често да има пр ъпдейт, доста сайтове от пр 0 са скочили на по 3-4 поне от това което чета по другите форуми
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

Абе стига с тоя пр ъпдейт той вече е въртележка постоянна..
всеки ден по няколко сайта
явно са на поточна линия и който е на ред му правят промяната...
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

Хм, при мене има повече нагоре отколкото надолу. То всъщност само едно сайтче е -1, ама то си го заслужава де, откакто съм го взел голия домейн беше с пр1 заради стари линкове от преден собственик и все така си стоеше
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

и сега последно..поне гугъл да кажат през колко време ще е..през ден..през 1 седмица.ее много гадно така.
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

Връщам си думите назад, много странен ъбдейт, сега ще ви покажа:
www.arthackers.blogspot.com - айде стига бе, PR3 ,то няма контент от месеци, нищо не е слагано - arthackers.net същата работа.

бг-сео.нет - PR2 , като пак контента не е играл роля, защото просто нямаше нищо в него и не беше линкнат към блога, а пък не съм се занимавал със сайта от няколко месеца.
Това определено е най-странния ъбдейт, който съм преживявал
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

Аз си мисля че Г ще започне да не зачита нетематични линкове. Примерно линк от спортен сайт към сайт за интериор и т.н.
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

лошото е че и "пипа" по търговете..тоест пре*бавки големи..бидваш за пр4 и в един момент (1 седмица след това) установяваш че не е пр4 а пр0 .е тва на какво прилича:(
 
От: От: ПР ъпдейт - почерпка!

лошото е че и "пипа" по търговете..тоест пре*бавки големи..бидваш за пр4 и в един момент (1 седмица след това) установяваш че не е пр4 а пр0 .е тва на какво прилича:(

То точно заради тия търгове се смени алгоритъма на ПР-а. Крайно нелогично е да има пазар за линкове, които да влияят на ПР-а.
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

ThinkFast - алгоритъма за PR никога не се е водил по related линкове и сходни страници :)
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

ThinkFast - алгоритъма за PR никога не се е водил по related линкове и сходни страници :)

Точно това казвам, че най вероятно това ще се промени! Щото в тоя му вид е повече във вреда на Г отколкото в полза.
 
От: От: ПР ъпдейт - почерпка!

че кой е казал че се купува само заради пр-то и да се слагат линкове на домейни. има доста фактори които дават крайна цена..ако гугъл си мисли така..тъпо..

То точно заради тия търгове се смени алгоритъма на ПР-а. Крайно нелогично е да има пазар за линкове, които да влияят на ПР-а.
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

На гугъл му е все тая каква е цената. Те така или иначе не го харесват този линк пазар, а с такава методика ще го секнат доста.
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

Това пък да са тематични няма никаква логика. Харесвам сайт на бар където съм бил и го слагам на сайта си да речем с ПР7 ... и какво от това, че сайта ми не е свързан с барове или пиене ... много ме съмнява да има значение.
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

Не знам дали да се радвам или да не ми пука. От три сайта и трите от n/a сега са PR0. то май дето е n/a там е и ПР0 :)
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

същото е..само че единия е индексиран другия не.ма кво ти пука.
Не знам дали да се радвам или да не ми пука. От три сайта и трите от n/a сега са PR0. то май дето е n/a там е и ПР0 :)
 
От: ПР ъпдейт - почерпка!

Имаше ъпдейт то се видя.
Интересно е че един на горе друг на доло. каква им е системата за оценка само те си знаят.
 

Горе