Падане в ключовите думи, защо

liki123

Member
Здравейте, понеже не съм много, много наясно от 4-5 дни ме няма в много от първите 100 в гугъл по определени думи като за всички бях около 20-30 място а за основната дума слезнах от 4 на 14 място. Статийте са авторски като съм ползвал само някоя и друга снимка от нета. Дайте идея каква може да е причината, събмит правя сравнително често. Сайта е www.putevoditel.eu
 
От: Падане в ключовите думи, защо

Здравейте, понеже не съм много, много наясно от 4-5 дни ме няма в много от първите 100 в гугъл по определени думи като за всички бях около 20-30 място а за основната дума слезнах от 4 на 14 място. Статийте са авторски като съм ползвал само някоя и друга снимка от нета. Дайте идея каква може да е причината, събмит правя сравнително често. Сайта е www.putevoditel.eu

Виж тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32662
 
От: Падане в ключовите думи, защо

Здравейте, понеже не съм много, много наясно от 4-5 дни ме няма в много от първите 100 в гугъл по определени думи като за всички бях около 20-30 място а за основната дума слезнах от 4 на 14 място. Статийте са авторски като съм ползвал само някоя и друга снимка от нета. Дайте идея каква може да е причината, събмит правя сравнително често. Сайта е www.putevoditel.eu

Пълна каша е серпа слейд ъпдейта, почти всеки изпищя от него и не си само ти. Виж в темата, която ти даде kirilbug е дискутирано доста
 
От: От: Падане в ключовите думи, защо

ок благодаря не бях я видял.
 

Горе