Пазарът на буквите

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте. В последно време успях да си осигуря малко повече свободно време и реших да потърся допълнителна работа. Предлагам следните услуги:

1.Писане на уникални статии - Статия (дължина 500 думи) ще Ви струва около 15-20 лева, като крайната цена се определя от тематиката.
2.Copywriting - Идеалния избор, ако сте решили да изградите сайт, където да продавате Вашите продукти.
3.Превод от английски на български и обратно - Цената на този вид услуга, зависи от тематиката и дължината. Статия (дължина 500 думи) ще Ви струва 10-15 лева.
4.Редактиране на текст - Мога да редактирам почти всякакъв вид текст. Цената за тази услуга е 5 лева на статия.
5.Писане на прес-съобщения - Освен писането на прес-съобщението то ще бъде разпратено на онлайн и офлайн медиите - Цена за писане и разпращане - 50-200 лева(в зависимост дали големите вестници - Труд, Дневник, Стандарт одобрят съобщението)

Промоция: Предлагам също така написването на е-книги. Те могат да бъдат доста добри помощници в рекламирането на Вашият бизнес. Цената ще е около 150-200 лева за 60 страници, форматиран текст, като в цената е включен и дизайн!

Всичките услуги се предлагат на два езика: български и английски. За повече информация, за всяко едно от тези услуги, можете да ми пишет ЛС и аз ще мога да Ви дам повече информация!

За повече информация за мен проверете моят блог - O-Writing.com
 
Последно редактирано:
От: Пазарът на буквите

Се си мисля, че писачи на статии и преводачи трябва да имат доста над средните познания по българска граматика.
 
От: Пазарът на буквите

Здравейте. В последно време с освобождаването на допълнителни свободно време, реших да потърся допълнителна работа. Предлагам следните услуги:

1.Писане на уникални статии - Статия, с големина 500 думи ще Ви струва около 15-20 лева, в зависимост от тематиката.
2.Copywriting - Идеалният избор, ако сте решили да изградите сайт, където да продавате Вашите продукти.
3.Превод от английски на български и обратно - Цената на този вид услуга, зависи от тематиката и дължината. Статия с дължина 500 думи ще Ви струва 10-15 лева.
4.Редактиране на текст - Мога да редактирам почти всякакъв вид текст. Цената за тази услуга е 5 лева на статия.
5.Писане на Прес-съобщения - Освен писането на прес-съобщението то ще бъде разпратено на онлайн и офлайн медиите - Цена за писане и разпращане - 50-200 лева(в зависимост дали големите вестници - Труд, Дневник, Стандарт одобрят съобщението)

Промоция: Предлагам също така написването на е-книги. Те могат да бъдат доста добри помощници в рекламирането на Вашият бизнес. Цената ще е около 150-200 лева за 60 страници, форматиран текст, като в цената е включен и дизайн!

Всичките услуги се предлагат на два езика: български и английски. За повече информация, за всяко едно от тези услуги, можете да ми пишет ЛС и аз ще мога да Ви дам повече информация!

За повече информация за мен проверете моят блог - O-Writing.com

Ще си направиш чудесна услуга, ако първо редактираш себе си. После може и да завалят петолевки за редакция. :)
 
От: Пазарът на буквите

Благодаря Ви за критиката. Редактирах първото си мнение и смятам, че вече всичко е наред.
Последната седмица съм се занимавал с поезия и там запитайките ги слагах почти навсякъде. В момента ми е трудно да отвикна от този навик
 
От: Пазарът на буквите

за момент реших че си пекан тип заради ПМ-то, ама толкова ламерско извинение не бях виждал. :)

да се правиш на важен и да претендираш че всъщност ги знаеш нещата е леко смешно в случая.

а между другото - грешки в поста все още има. Да, пак са от същия тип. Което говори че принципно не са ти ясни тия моменти.

Седни, отдели време и ги научи пустите му правила. Като си редактираш текста и се уверя че си попълнил пропуските, ще си изтрия писаниците тука, за да не преча на бизнеса..

пс: преди да се е заял някой - скипнал съм една сюрия запетаи горе ама се пак не продавам белетристичните си умения тука нали!?
 
От: Пазарът на буквите

Последната седмица съм се занимавал с поезия и там запитайките ги слагах почти навсякъде.
Де да бяха само запИтайките проблем...
 
От: Пазарът на буквите

Благодаря Ви за критиката. Редактирах първото си мнение и смятам, че вече всичко е наред.
Последната седмица съм се занимавал с поезия и там запитайките ги слагах почти навсякъде. В момента ми е трудно да отвикна от този навик

Ами - "моят блог" и "Вашият бизнес" определено не са с пълен член. Затварят ми се очите, за да гледам запетайки. Добронамерено ще предположа, че пропуските са от умора/ недоглеждане, поради последното.
 
Последно редактирано:
От: Пазарът на буквите

За повече информация, за всяко едно от тези услуги, можете да ми пишет ЛС и аз ще мога да Ви дам повече информация!
Останаха още няколко грешки за коригиране.
 

Горе