Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

И аз веднъж изгорях с 30€ за прогноза и 5 лева на фиш. Само дето си направих тънката сметка, че като плащам с PayPal ще си взема парите, ако ме измамят. Да ама и PayPal решиха да не се занимават и не ми върнаха парите :lol: И така - мачът не излезе, оня педал не даде друга прогноза (както беше обещал) и спрях да се занимавам с глупости :) Оня беше някъв унгарец. Пък аз бях достатъчно прост :D Много са нашумяли подобни групи и страници във FB и реално печелят тия, дето прибират парите на будали като нас :) Хазартът е печеливш само за къщата! Наздраве!

P.S.
Как да вярваш на неграмотник, който пише "отдвуяваме" :lol:
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

То си има достатъчно стратегии за печалба, но човек трябва да е постоянен и да може да поеме голям риск. Мен лично си ме радва да играя мачове, които мога да следя и евентуално да си направя вечерта интересна :)
 
От: От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Тия са най-големите измамници. Най-добре играйте по схема, както правя аз и ако сте над 10 % печалба на заложените пари сте супер.
http://viscabarca.blogabet.com/

Това са моите прогнози обаче ги заключвам. Те са си за мен, за да си следя статистиката.

Един съвет: Ако видите някой с от до 100 до 300 прогнози с Yield над 15-20 % пазете се, скоро ще тръгне надолу. Гледайте някой с от над 7 месеца и да няма повече от един месец на червено.

Всеки момент ще стана на 11 %, като Испанските са 13 % и ШЛ са 25 % - Win-Loss-Void: 32-17-1

Мачовете които съм убеден Win-Loss-Void: 84-11-1 (19 % yield) - http://viscabarca.blogabet.com/index.php?stake=10

Ако не бях играл шибаните белгийски мачове на един белгиец, и унгарските на един унгарец щеше да бъде още по-добре. Но едно разбрах - от толкова следене за уж най-добрите типстъти в съответната държава, моите прогнози са си най-добри, съдейки по коеф. и yielda...

Това не е реклама. Споделям ви сайт от който научих много, но и доста се опарвах, и сега си действам както аз си знам - играя отбори, за които знам всичко - най-вече Испания и евротурнирите.

И като знаеш всичко какво ? Това по никакъв начин не ти гарантира, че ще го познаеш във футбола всички знаем, че са възможни всякакви обрати и извращения.. това, че си имал 10 пъти късмет не означава, че утре няма да играеш един сигурен мач all-in и да се хванеш за палците. Няма лошо да играеш за удоволствие с някакви малки суми, аз лично вкарвам в бета по 20-тина лв, като има интересни мачове :)
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

@windboy, като направя сайта, ако имаш време и желание ще прочетеш и тогава вече можем да разговаряме по същество. ;)
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

@windboy, като направя сайта, ако имаш време и желание ще прочетеш и тогава вече можем да разговаряме по същество. ;)

Успех, но не вярвам да откриваш топлата вода, но знае ли се - може да греша и да фалираш половината букмейкъри :Д
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

Трябва да си много *******, за да залагаш пари на мачове :D
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

В живота си два пъти ми бяха казвали за уговорени мачове - единия път заложих, но малко - и спечелих, доста. Другия път не заложих, а мачът си излезе. Т.е., има наистина понякога уредени мачове, останалото е въпрос на източник.
 
От: Пазете се от "Най-печелившите прогнози"

В Унгария заловиха 12 играчи за уреждане на мачове от първенството и купата им. Взимали са по 2000 евро на играч. Има уредени, но зависи от много неща, в повечето случаи "деца" печелят от уж уредени мачове, но не са. Просто може би на късмет е излязал мача...
 

Горе