Пак гавра на монопола- Adsense

semofir

Member
е то не се издържа...., вече няколко дни получавам кликове с нищожни сумички. така ли е при вас.
пример.
вчера:
няколкостотин клика: всеки се равнява на по един цент.

а слогана на гугала е: dont' be evil
 
Последно редактирано:
От: Пак гавра на монопола- Adsense

ЕДин временен бойкот от всички би бил на място.

no adsense -one week
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Ами за български сайтове може да се каже, че е така 1-2 стотинки на клик. Зависи си от нишата де, ама тези за филми, картинки, музика и т.н.т. отнасят 'благотворителните' кликове :D
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Минималната сума, която пулучих от клик е 0.02 лв, максималната - 0.36лв. Сайтът е на български и е за игри. :-D. Все пак човек трябва да почне от някъде.
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Направо си сменяй контента на английски,че с бг ще бачка6 за тоя дето ду.а.:)
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

зависи от географската ширина на цъкащите по рекламите, че ако са от индия и индонезия пак ще са по 1 цент за клик
 
  • Like
Реакции: zack
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Показват ми се чужди реклами и от 3 дена приходите са наполовина
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

имам средно по няколкостотин клика на ден. нишите са ми 5-6. смея да твърдя 4е всичко е заради тези безплатни 100000 по 100$ които гугала раздава за нови рекламатори. после всичко се взима с натрупване и изваждане от рекламатори и рекламодатели, всеки запознат със ситемата й ще ме разбере.

Няма нищо безплатно то все отнякъде се взима...
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

При мен също е така от около седмица - преди това около 5-6 цента/клик, след това имах четири поредни дни на три цента, а последните три дни са по два/!/. Това е рязане от 60%. Надявам се да се оправи скоро. /Всичко това само за българските канали/
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Толкова дава Гугъла 1-2 цена.. ще чакаме по-добри времена ;)
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

то хубаво ама нали се сещате 4е трябва и да ядем / да не говорим за реинвестиране/, а така трябва да минем на батерии , щото гугала решил.
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Направо си сменяй контента на английски,че с бг ще бачка6 за тоя дето ду.а.:)

Имам сайт на английски. има толкова кликове от индия на по цент 4е ми се досира 4ак.
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Защо не преминете към друга ppc платформа? Ад сенса винаги са давали най-малко пари от всички. Особено за съдържание на български.

Има специализирани ppc платформи за различни индустрии. Примерно един от сайтовете ми е за аниме и манга. Там аудиторията ми е геймърска и откакто смених ад сенса приходите ми се вдигнаха почти 3-но за същите кликове и импресии. Просто си намерих геймърска ppc платформа.
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

При мен пък всичко е наред :D
Имам средно към 35 евроцента на клик :D

P.S. На BG сайтовете адсенса съм го махнал много отдавна!!!
Файда от него никаква, само дразни потребителите!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

Защо не преминете към друга ppc платформа? Ад сенса винаги са давали най-малко пари от всички. Особено за съдържание на български.

Има специализирани ppc платформи за различни индустрии. Примерно един от сайтовете ми е за аниме и манга. Там аудиторията ми е геймърска и откакто смених ад сенса приходите ми се вдигнаха почти 3-но за същите кликове и импресии. Просто си намерих геймърска ppc платформа.

Коя платформа ползваш ако не е тайна? Пробвала съм cpmstar i ad4game но и двете имат много големи разлики в дневните отчитания - на ден от 2$ до 30$ за един сайт с еднакви кликове и импресии.
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

БГ сайт, тематика автомобили: 534 клика - 18.00 евро. 3.37 евроцента на клик. Според мене напълно нормално за БГ пазара.
 
От: Пак гавра на монопола- Adsense

БГ сайт, тематика автомобили: 534 клика - 18.00 евро. 3.37 евроцента на клик. Според мене напълно нормално за БГ пазара.
Бих казал си е постижение : )


Кликвания : 3 744 / CTR : 6,32% / eCPM : 0,84 € / Total : 49,48 € / Импресии : 142 534
Кликвания : 398 / CTR : 1,36% / eCPM : 0,26 € / Total : 7,47 € / Импресии : 59 234

Това за български сайтове в най-утрепаната ниша - първият е забавления ( игри ) и вторият е клюки ( новини )



Направете си сметката дали има смисъл да продължавате с бг... за мен няма.
 

Горе