Пак подарявам купон за $100 за AdWords

spy

Active Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Пак подарявам купон за $100 за AdWords.

По традиция ще го дам само на предприемач с поне 100 поста и задължително положителна репутация.

Печели първия, който довърши правилно вица:

Двама програмисти си бачкат в офиса и по едно време единия вика:
- Абе Гоше, дай 1000 лева назаем.
- Немаш грижи бе, ама дай да ги закръглим на ....


На колко иска да ги закръгли Гошето????

P.S. Купона е за нов акаунт
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Е как на колко, на 1024 :D

p.s. Малко обърках нещата, понеже не искам ваучера, но пък исках да се включа в загадката. Тъй че, ваучерът трябва да се даде на някой друг :)
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Двама програмисти си бачкат в офиса и по едно време единия вика:
- Абе Гоше, дай 1000 лева назаем.
- Немаш грижи бе, ама дай да ги закръглим на 100 $ адсенс :)
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Двама програмисти си бачкат в офиса и по едно време единия вика:
- Абе Гоше, дай 1000 лева назаем.
- Немаш грижи бе, ама дай да ги закръглим на 100 $ адсенс :)

Изцепи и ти един виц тип "Къци Вапцаров" :wink:
 
и аз се обърках, и на мен не ми трябва, виждам лс с кода, за което благодаря на spy, но няма да го ползвам.
да го дадем на друг :)
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Вие пък за безплатен код ли ще се карате? :)
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Вие пък за безплатен код ли ще се карате? :)

Ужас. Аз не мога да го подаря тоя код, а някой дори ги продават ... явно пазара е много свит. Егати и кризата

ОК, дава се отново. Първия с над 100 поста и положителна репутация го взима...
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Лоши хора са ми лепнали отрицателна репутация! И сега нямам шанс да участвам :(
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Лоши хора са ми лепнали отрицателна репутация! И сега нямам шанс да участвам :(

И без това вече го дадоха, така че с каквато и репутация да си вече нямаш шанс :)

Между другото как стои въпроса с тези ваучери, какво значи нов акаунт. Аз например имам доста стар акаунт в google, но до сега не съм ползвал adwords, за мен важи ли или трябва да се прави чисто нова регистрация?
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

Между другото как стои въпроса с тези ваучери, какво значи нов акаунт. Аз например имам доста стар акаунт в google, но до сега не съм ползвал adwords, за мен важи ли или трябва да се прави чисто нова регистрация?

Колко е стар гугълският ти акаунт няма значение, важното е да не си ползвал Adwords-а на този акаунт. Аз примерно преди месец ползвах gmail акаунт, който е на повече от година. :)
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

да важи..ваучерите важат единствено само за нови акаунти регистрирани и не по стари от 14 дни

И без това вече го дадоха, така че с каквато и репутация да си вече нямаш шанс :)

Между другото как стои въпроса с тези ваучери, какво значи нов акаунт. Аз например имам доста стар акаунт в google, но до сега не съм ползвал adwords, за мен важи ли или трябва да се прави чисто нова регистрация?
 
От: Пак подарявам купон за $100 за AdWords

[FONT=&quot]Promotional credit must be applied to a new AdWords account within 15 days of creating the AdWords account and is valid only for new Google AdWords customers with self-managed signup accounts. [/FONT]
 

Горе