Пари в PayPal

desper@do

Member
Здравейте! Обръщам се основно към търговци в eBay и други, които приемат плащания през ПейПал. Предлагам размяна на пари - Вие ми изпращате в ПейПал баланса и ги получавате тук в левове.
 
Офертата остава валидна. Идеята е някой, който само получава пари от продажби в ПейПал, да си спести таксите и чакането да бъдат преведени по сметката му.
 
Здравейте! Обръщам се основно към търговци в eBay и други, които приемат плащания през ПейПал. Предлагам размяна на пари - Вие ми изпращате в ПейПал баланса и ги получавате тук в левове.
Здравей, къде е това тук(София,Пловдив и тн.) иначе идеята ми допада, но по какъв курс ще се смятат и ще взимаш ли такса?
Поздрави!
 
Ако си ъпгрейднеш акаунта на бизнес (безплатно), преводите от пейпал по сметка към банка са без такси!
 
Тва ПейПал е много интересно нещо. Онази вечер си поднових акаунта , дръпнаха ми пари , но така и не ми дойде код за верификация :(
 
Ако гледаш някое интернет банкиране, най-вероятно транзакцията ще се появи с няколко дена закъснение. Българските банки са мизъри в това отношение. Ако си сигурен, че са ти дръпнали пари - звъни на кол центъра и питай за транзакцията.
 

Горе