Пари назаем срещу сайт

wofer

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ако ви трябват пари но няма как да вземете кредит или няма какво да заложите, давам на заем срещу минимална лихва за залог приемам сайтове и блогове, единственото условие е да имат над 100 уникални дневно. След връщане на кредита + лихвата сайта си оствава ваш. Лихвата е 15% на месец а парите който може да получите за сайта ги определям аз, приемам сайтове на стойност до 5000лв.
 
От: Пари назаем срещу сайт

изпращам ти договор, след като се съгласиш с каузите ми прехвърляш всичко, аз няма право да пипам нищо по сайта, само може да сложа мой adsense код, разбираме се за времето за което ти трябват парите и след връщане на цялата сума + лихвата всичко се прехвърля отново
 
От: Пари назаем срещу сайт

простотия голяма :)
 
От: Пари назаем срещу сайт

Лихвата е 15% на месец а парите който може да получите за сайта ги определям аз, приемам сайтове на стойност до 5000лв.

Тарикат 15% лихва не са ли ти малко? И как точно ще определиш колко струва сайта - по какви критерии? Така сайт за 4000-5000 ще го вземеш за 200лв. :)

Тая тема е за триене, защото който вземе пари от теб назаем яко ще се набута.:mad:

PS: Че и адсенс код ще си слагаш, то същото като да си заложиш колата и тоя който ти е заел парите да я ползва за такси и да мъкне чували с картофи с нея
 
Последно редактирано:
От: От: Пари назаем срещу сайт

Тарикат 15% лихва не са ли ти малко?

с 15 % месечна лихва всеки ще даде пари на заем без да се залага нищо ..........сигурно се е объркал .........предполагам , че за годишна лихва става въпрос
 
Последно редактирано:
От: Пари назаем срещу сайт

Лихварството в България е забранено, а темата за интернет "договорите" няма смисъл да я захващаме наново. :)
 
От: От: Пари назаем срещу сайт

Тарикат 15% лихва не са ли ти малко? И как точно ще определиш колко струва сайта - по какви критерии? Така сайт за 4000-5000 ще го вземеш за 200лв. :)

Тая тема е за триене, защото който вземе пари от теб назаем яко ще се набута.:mad:

PS: Че и адсенс код ще си слагаш, то същото като да си заложиш колата и тоя който ти е заел парите да я ползва за такси и да мъкне чували с картофи с нея

ти някога пари на заем взимал ли си от банка или от някаде другаде???
В банките лихвите варират 13-18% ако не си наясно, в заложните къщи 20-30%.
Да сайта аз оценявам колко пари мога да ти дам, както е на всякаде, в баката като залагаш къщата да не казваш ти на колко я оценяваш????
П.С. Защо искаш да ме баннеш, това е просто предложение за уебмастери който имат нужда от пари, било то за някакъв проект или им трябват пари за момента но нямат, но щом си решил да ме баннваш няма проблеми, не е само този форум
 
От: От: От: Пари назаем срещу сайт

Идеята му по принцип е добра - излиза на оферта някой сайт, ама нямаш кеш да го купиш - залагаш при него някой сайт и после му връщаш парите ...
...
В банките лихвите варират 13-18% ако не си наясно, в заложните къщи 20-30%. ....
Бъркаш месечна и годишна лихва !!!
 
От: От: От: Пари назаем срещу сайт

ти някога пари на заем взимал ли си от банка или от някаде другаде???
В банките лихвите варират 13-18% ако не си наясно, в заложните къщи 20-30%.
Да сайта аз оценявам колко пари мога да ти дам, както е на всякаде, в баката като залагаш къщата да не казваш ти на колко я оценяваш????
П.С. Защо искаш да ме баннеш, това е просто предложение за уебмастери който имат нужда от пари, било то за някакъв проект или им трябват пари за момента но нямат, но щом си решил да ме баннваш няма проблеми, не е само този форум

Каде съм казвал, че искам да те баннва някой? Изказах си мнението, че офертата ти е изключително неизгодна и щом ще си слагаш и адсенс и нелоялна-човека за какво ти плаща лихва?

В банките може и 19% да е ама не е на месец нали?

За това какви пари ще дадеш е ясно, че ти ще решиш просто питах по какви критерии ще оценяваш даден сайт колко струва. Да оценяваш сайт не е като да оценяваш къща.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Пари назаем срещу сайт

Да сайта аз оценявам колко пари мога да ти дам, както е на всякаде, в баката като залагаш къщата да не казваш ти на колко я оценяваш????

пак бъркаш нещо ..като се залага къща нито банката , нито собственика я оценяват ..оценката се прави от външен експерт оценител на н.и. а самата оценка може да се поръча както от собственика , така и от банката няма никакво значение

П.п. и по кротко , че ако не за друго за неуваж. отн. може да има бан тука :)
 
От: Пари назаем срещу сайт

netsurfer най точно разбра предложението. Относно лихвата няма да я коментирам, на всички банки годишната лихва е над 15% като при тях се плащат и доста такси, примерно на кредитна карта годишната такса е 50лв., но това е друга тема, така че ако заложите сайт който струва 100лв не мисля че 15лв. лихва на месец е много, като се има впредвид че вие не сте длъжни да върнете парите до 1месец, на другият се начислява още 15лв. и така, просто докато не върнете парите няма да имате достъп до сайта и след 1 месец имам право да сложа мой адсенс код. Идеята ми е в момента ви трябват пари но ги нямате, залагате сайта си (няма гаранция че ще го приема), превеждам ви веднага сумата свършвате си работата и когато имате пари връщате взетата сума и сайта се прехвърля отново, предложението е за този който го устройва, не карам никой да прави нещо на сила
 
От: Пари назаем срещу сайт

Не можах да се въздържа.
-лихварството в България не е незаконно
-идеята е оригинална
-лихвата в банките, ако е 15 процента, то твоята е 180%

А при неплащане дали ще дойдат хакери с черен G500 софтуер :)
 
От: Пари назаем срещу сайт

Не можах да се въздържа.
-лихварството в България не е незаконно
-идеята е оригинална
-лихвата в банките, ако е 15 процента, то твоята е 180%

А при неплащане дали ще дойдат хакери с черен G500 софтуер :)

Аз още повече неможах:

Димитър Танев председател на Нотариалната камара:
"Не е престъпление едно лице да дава заеми на близки, на познати, но когато това го извършва като дейност и обявява публично, че дава пари срещу лихви, без да има съответния статут(банка) и лиценз, си е чисто престъпление."

Умната! :wink:
 
От: Пари назаем срещу сайт

Не можах да се въздържа.
-лихварството в България не е незаконно
-идеята е оригинална
-лихвата в банките, ако е 15 процента, то твоята е 180%

А при неплащане дали ще дойдат хакери с черен G500 софтуер :)
Много правилно си го написал и нали знаеш че лихварите те си определят лихвата, при мен предимството е че няма да идват тези с черните G500:)
 
От: От: Пари назаем срещу сайт

Много правилно си го написал и нали знаеш че лихварите те си определят лихвата, при мен предимството е че няма да идват тези с черните G500:)

и на какво основание ще сключваш договори , ще определяш лихва и колко струва даден сайт ????


П.П. и според мен темата е за кофата
 
Последно редактирано:
От: Пари назаем срещу сайт

НЕ РАЗБРА ЛИ ЧЕ ЛИХВАРСТВОТО Е НЕЗАКОННО БЕ КАК ДА ТИ ГО НАПИШАТ!???!
 
От: Пари назаем срещу сайт

Мисля, че хората тук не схванаха офертата на човека. Явно на никой от вас не му се е налагало да ходи до заложна къща. Там доколкото знам можеш да заложиш каквото приемат от къщата, дори и сайт.
Заложните къщи работят на 10% лихва на месец. Един приятел се занимава с това и не е незаконно. Ако човекът има лицензи за такава дейност, може да приема всякакви залози.
Сега промениха закона за 3% лихва при Недживимите имоти, но останалите си вървят на 10%, поне така знам.
Значи в случея ако се занимава с подобна дейност, не е незаконно. Щом ти предлага договор предполагам, че има нужните документи.
И в крайна сметка, никой не е длъжен да му приема офертите.
Така, че няма нужда да пълните темата с излишни глупости.

п.п. Заложните къщи също определят колко пари да ти дадат срещу това, което залагаш.
 

Горе