Пари на заем ПейпАл

wpachow

New Member
бих искал да разбера дали някой ще може да ми помогне с XX $ назаем и какви са условията за връщането им(лихва,време, дъра бъра) ако има желаещи които да ми помогнат моля пишете ми на ЛС Благодаря
 
От: Пари на заем ПейпАл

незнам дали някой ще ти помогне понеже си много нов...колко $$$ ти трябват?
 
От: Пари на заем ПейпАл

ами към 20-30$ ми трябват, като ще ми отнеме минимум 1седмица и половина да ги върна, става въпрос за търговски цели и не ми достигат малко, затова питам (знам че съм нов, но се старая да поствам редовно с въпроси,предложения и т.н.)Благодаря се пак :)
 
От: Пари на заем ПейпАл

виж банките , лихварските къщи ...и други дето това им е предмета на дейност
а може и от мама и тати да искаш назаем
 
От: Пари на заем ПейпАл

виж банките , лихварските къщи ...и други дето това им е предмета на дейност
а може и от мама и тати да искаш назаем

мама тати аз не признавам отдавна съм се отдалечил от тях(в друг град съм ,не се прибирам при тях) разчитам само на себе си,попринцип в пейпал ми трябват парите не на ръка аз имам на ръка но нз как да ги сложа в пейпал ако някой знае да сподели Мерси!
 
От: От: Пари на заем ПейпАл

мама тати аз не признавам отдавна съм се отдалечил от тях(в друг град съм ,не се прибирам при тях) разчитам само на себе си,попринцип в пейпал ми трябват парите не на ръка аз имам на ръка но нз как да ги сложа в пейпал ако някой знае да сподели Мерси!
Ами прати на някой по IBAN или в EPay равностойността, която желаеш в PayPal.
 
От: Пари на заем ПейпАл

Пиши ми ако искаш да направим exchange.Даваш ми по банков път или ePay, аз ще ти дам Paypal .
Успех!
 
От: Пари на заем ПейпАл

може ако дадеш една Каменица .....
само че сега не ми се пие бира :) домързя ме нещо
 
От: Пари на заем ПейпАл

Момчета, аз също мога да помогна - давам в PayPal срещу Epay.bg

Ако има заинтересовани - да пишат
 
От: Пари на заем ПейпАл

Най-добре отиди в някоя банка и си направи дебитна карта Visa Electron. След това можеш да пращаш чрез PayPal всичките пари, които имаш в банковата сметка, свързана с картата.
 
От: Пари на заем ПейпАл

как става точно това ?! помагай че аз имам ма нз точно как!!!
 

Горе