Пари от Интернет - шменти капели...

Haho

New Member
8) Не разбрахте ли че всички дето уж дават работа ви лъжат? Те баровците и без Интернет ви лъжат и ви губят времето без да ви плащат, та тук. Всеки те търси единствено за да ти вземе парите и да ти загуби и времето. Не да ти даде нещо. От интернет може да спечелиш само ако успееш да излъжеш някого и да му вземеш парите. Ако си честен в най-добрия случай ще спечелиш жълти стотинки за няколко месеца или години работа. . Предимството на Интернета е че тук можеш да откраднеш много по-лесно без да ядеш бой. Балъци все още се намират. Хитреците се оправят и без Интернет. В края на краищата, не е луд тоя дето яде баницата... 8)
 
трол които не може да печели или не вярва че това е сериозно
http://www.webmasterradio.fm/ - отиваш на този сайт и слушаш колко е сериозна индустрията в чужбина....

иначе ДА на бг пазара в момента ситуацията е критична за незвисимите уебмастъри и се печелят стотинки
 
Haho май си нямал късмет с онлайн бизнеса и сега си преминал в графа хейтъри.
 
8) Не разбрахте ли че всички дето уж дават работа ви лъжат? Те баровците и без Интернет ви лъжат и ви губят времето без да ви плащат, та тук. Всеки те търси единствено за да ти вземе парите и да ти загуби и времето. Не да ти даде нещо. От интернет може да спечелиш само ако успееш да излъжеш някого и да му вземеш парите. Ако си честен в най-добрия случай ще спечелиш жълти стотинки за няколко месеца или години работа. . Предимството на Интернета е че тук можеш да откраднеш много по-лесно без да ядеш бой. Балъци все още се намират. Хитреците се оправят и без Интернет. В края на краищата, не е луд тоя дето яде баницата... 8)

Жалка работа бих казал.....
От 4 години доходите ми са само от интернет. Не съм откраднал и 1 стотинка. И не съм излъгал никого. Противно на твоето мнение с лъгане нищо не се постига в интернет или ако да - само нещо еднократно. И после какво правим??? С много и честен труд в интернет се изкарват в пъти повече от работа на заплата. В доста пъти....
 
Спокойно приятелю, всички тук се опитваме да те излъжем и преметнем, така че премести курсора на мишката си нагоре... още нагоре... още малко... да спри! сега надяааааасно... още малко... съвсем мъничко още... да точно това червено хиксче! натискаш го и проблемът ти е решен... няма да те лъжем повече!
 
Братле попаднал си на грешното място, незнам какво точно си правил, но това, че не си успял от първия път, незначи че неможеш да го направиш, успех:twisted:
 
Да, това е като секса. Не вярвам да си бил бог още първият път. А ако са ти казали че си бил - са те излъгали и то стабилно. :) Тук всички правят нещо онлайн, и не мисля че ще имаш сродни доши. Или поне такива които да са на мнението ти
. Сядаш, четеш, пробваш, подобряваш и трябва да се получи. Въпрос на упоритост и практика.:) Айде успехи и добре дошъл все пак.
 
е ако си го правил 1вия път с жена която не го е правила др път може да каже че си бог (гадноо) а иначе човека е прав до някаде защото си ги има скамовете и сякакви мошенници но специално в този форум ние пишем за програми които плащат и сме взели нещо. Значи не са ни излъгали
 

Горе