Пари от български сайт ?

Reeper

New Member
Здравейте, от няколк дни чета из форума, но не намирам нищо конктерно с което да си помогна в моето начинание.

Притежават сайт с около 900 посещения и 10000 импресиина ден (и се покачват). Но в момента съм на кантар има ли смисъл изобщо да се занимавам с това нещо тъй като не ми носи никаква печалба а отнема доста време.. Бих желал да ме посъветвате относно каво мога да предприема за да почне този сайт да ми носи някаква печалба? В момента съм разположил няколко рекламки на изи трейдър и една на sexshop.bg, но резултата е никакъв... Интересното в случая е че немога да ползвам адсенс поради съдържанието, което е в конфликт с правилата на GOOGLE.

Остава ли ми друг вариант според вас ? :(
 
От: Пари от български сайт ?

Като ти гледам мотивацията, най-добре го продай на някой.
С толкова посещения и импресии като не става и от изитрейдър и прочие, пускай му офертата, но не очаквай после кой знае какви предложения като цена..
 
От: Пари от български сайт ?

И аз имам същия проблем. Много слаби печалби, но виждам че на 500 посетители на ден само 5-6 кликат по рекламите. Мисля да пробвам с sms - да предлагам нещо за изтегляне, но още се чудя за какво биха платили посетителите. Смятах да пусна професионални фризьорски продукти за ползване в домашни условия, но не желая да нарушавам закона за защита на потребителя.
 
От: Пари от български сайт ?

ще съм искрен...
в горепосочения сайт не бих си платил за абсолютно нищо.

ще съм искрен и с rak

при тази кликаемост и тенденцията за все по-голямата рекламна слепота, направо започвай да мислиш за пълна промяна за сайта и за това какво той предлага.

класирай го, рекламирай го, отвори си фризьорски салон (ако можеш да подстригваш, ако не, наеми си фризьорски).

сайтове, които имат трафик и потребителите им нямат изобщо интерес към рекламите им, просто или се хвърлят или се започват от нулата и се правят начисто и наново, с нов хубав дизайн, с приятни за потребителите материали.
и реклами или услуги, които биха натискали/използвали.
 
От: Пари от български сайт ?

Според мен трябва да сложиш рекламите на друго място
 
От: Пари от български сайт ?

ще съм искрен...
в горепосочения сайт не бих си платил за абсолютно нищо.

ще съм искрен и с rak

при тази кликаемост и тенденцията за все по-голямата рекламна слепота, направо започвай да мислиш за пълна промяна за сайта и за това какво той предлага.

класирай го, рекламирай го, отвори си фризьорски салон (ако можеш да подстригваш, ако не, наеми си фризьорски).

сайтове, които имат трафик и потребителите им нямат изобщо интерес към рекламите им, просто или се хвърлят или се започват от нулата и се правят начисто и наново, с нов хубав дизайн, с приятни за потребителите материали.
и реклами или услуги, които биха натискали/използвали.
Аз имам фризьорски салон, това работя. Сайта го направих преди две години като рекламен за салона ми, обаче с течение на времето се получи това нещо.
 
От: Пари от български сайт ?

по нищо не разбрах, че сайта е рекламен сайт на фризьорски салон.
моето мнение - започвай промените и редизайна
 
От: Пари от български сайт ?

Аз пък го харесвам сайта ти.Има много инфо и си личи, че го поддържаш.И дизайна не е лош.Мнението ми за рекламите по бг сайтовете е, че потребителите кликат, ако нещо им привлече вниманието.Обаче напоследък гледам, че не вървят интересни реклами.Напротив даже - само грозни политически страхотии.
И понеже главно със сайтове за игри се занимавам, та се чудя как едно 8-10-14 годишно дете ще цъкне на Костов или Бойко.И въобще тези реклами ги виждам в почти всеки 2-ри сайт без значение от темата на сайта.Хайде, изборите ще минат и тези реклами също, но май не е само до тях.Мен като потребител май напоследък не ме е заинтригувала реклама, много са еднотипни нещо, ако трябва да бъда честен.Може би фирмите и сайтовете се ограничават да рекламират в момента си мисля.
Едит А в англ.сайтове все едно и също се рекламира.Днес погледнах и всички банери рекламираха една и съща игра.
 
От: Пари от български сайт ?

сайта е много добър ам ддз просто пусни офертите си и дано хората да харесат някоя от тях
 
От: Пари от български сайт ?

Да, защото с времето се промениха нещата и инфото за фризьорския салон го изместих по-встрани, а започнах да пиша неща, които ми се струват полезни за поддържане на косата в домашни условия. Между другото, клиентите на салона често отварят сайта за да си търсят рецепти за домашни маски за коса и четат.

Що се отнася до http://ripmediabg.com/ - на мен ми харесва сайта, малко трябва да се пооправи членуването на някои думи, иначе е супер. Защо не опиташ с плащане чрез sms за гледане - не за всички филми, а за най-новите и най-търсените например, може пък да потръгне. Аз сега обмислям този вариант за моя сайт - заключен раздел, в който да се влиза с плащане чрез sms и там да се четат рецептите. Като началото на рецептата ще е в безплатните страници, а за да продължат четенето да изпращат sms. Не знам дали ще се получи, но ще пробвам.
 
От: Пари от български сайт ?

Не ти трябват никакви реклами на сайта.
Хората казват че за такива сайтове е най-добре да се ползват програми като CPALEAD
.
8)
 
От: От: Пари от български сайт ?

Не ти трябват никакви реклами на сайта.
Хората казват че за такива сайтове е най-добре да се ползват програми като CPALEAD
.
8)

Написах вълшебната думичка в чичко GOOGLE. ввв.cpalead.цом е сайтът закойто май става въпрос...извини ме за въпросите, но много бих се радвал да ме просветлиш за какво точно иде реч тъй като съм малко скаран с английския :)
 
От: От: От: Пари от български сайт ?

Написах вълшебната думичка в чичко GOOGLE. ввв.cpalead.цом е сайтът закойто май става въпрос...извини ме за въпросите, но много бих се радвал да ме просветлиш за какво точно иде реч тъй като съм малко скаран с английския :)
Да същия сайт е.
Ще напиша направо нова тема за програмата и няколко метода , но утре след обед ще е понеже утре имам изпит и тря да уча днес.:)
 
От: Пари от български сайт ?

Стига да става за бг сайтове, ще е чудесно.
 
От: От: От: От: Пари от български сайт ?

Да същия сайт е.
Ще напиша направо нова тема за програмата и няколко метода , но утре след обед ще е понеже утре имам изпит и тря да уча днес.:)

Много ще се радвам да напишеш и най-важното програмата да е приложима за български сайтове :clap:
 
От: Пари от български сайт ?

Първо вижте дали е приложима - ако е супер.

Аз все още купувам сайтове с трафик. Може и без ПР.
 
От: Пари от български сайт ?

Момчета ровейки се из интернет видях сайт подобен на моят, КОЙТО имаше АДСЕНС ?!!???На мен ми писаха, че немога да използвам поради естеството на съдържанието...сиреч предоставям връзка да информация защитена с авторски права...обаче filmi-bg.net прави същото с една разлика, че филмите им са изрязани на по 4-5 части и са качени в YAHOO видео'с :) Има ли такава клауза според вас или е просто въпрос навреме да ги открият и да ги спрат ???
 

Горе