Пари от паркирани домейни

От: Пари от паркирани домейни

Има ли файда от тезе паркирани домейни,от къде мога да си купя вървежни с трафик.Ако инвестирам 10-15 бона дали ще си докарвам по 1к на месец печалба или всичко е относително....
 
От: Пари от паркирани домейни

Не съм намерил от къде могат да се купуват такива. Сам съм си ги намерил. Някой добри примери са: standart.bg ; ontravel.bg gepime.bg ; jumbo.bg
те си имат директен трафик и хората си кликат. Друг добър пример на един колега домейна е : dsk.bg

Аз ги паркирам в седо. Bodis не са добри със сигурност. Спамят яко с рекламите и ти заразяват pc-to с малуеър.
 
От: Пари от паркирани домейни

Преди знам, че са се правели пари с google adsense for domains. Обаче знам, че от Г са спрели вече програмата. А и най-вероятно, за да има файда трябва да играеш с 1000 домейна примерно.
 
ака си е. Но има и хора, които почват и не инвестират нищо освен времето си. Говоря за тези т.нар. Блогъри. Те си имат блогове с добър трафик и единственото което правят е да си поддържат блоговете с всеж контент и линк партьори. Но ако искаш да имаш собствен сайт на професионално ниво, то инвестициите са в рамките на допустимете за този вин начинание. Мерси че наистина даде много точно и ясно мнение по въпроса за онлайн бизнеса. Хората, които се занимават с тази вид дейност осъзнават че тези пари не само ще им се възвърнат, но ще ин дадът началото да вложат още повече в тази насока. Както че и времето е многп ценен фактор ставайки въпрос за развитието на своят онлайн бизнес. Всичко, което се иска е постоянство и упоритост, малките суми за инвестиране са допустими за всеки един, независимо от социалното му полужение. И също така се радвам че тази област се развива с много бързи темпове в България.

Искам да пожелая много успехи на всички българи занимаващи се с онлайн бизнес. Успех приятели. :wink:
 
От: Пари от паркирани домейни

Има ли файда от тезе паркирани домейни,от къде мога да си купя вървежни с трафик.Ако инвестирам 10-15 бона дали ще си докарвам по 1к на месец печалба или всичко е относително....
Страшно сложен въпрос. Може и повече...
 

Горе