Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Legend

New Member
Как да изкарам пари от сайтове .. разбирам от HTML , CSS.
И минимално по PHP&MySQL

с HTML+CSS мога да направя сякав дизаин работя и с PS което значи,че мога да направя всичко за дизаина въпроса ми е друГ когато го направя къде мога да го продам ?! и кви пари вървят горе доло ? някой да ми разясни :)
Трябват ми към 1000 - 1500 лева. Ако няма да стане с сайтовете кажете друг начин.. :) парите не ми трябват веднага ,но до месец и половина , два..
 
правиш си едно портфолио и си търсиш клиенти в нашия Пазар секцията за Услуги и в пазара на Дигтал Поинт Buy, Sell or Trade

пп прочети правилата на пазарите внимателно и ги спазвай
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Регистрирай се в getafreelancer, guru, getacoder , rentacoder, elance и кандидатствай за всички поръчки , които мислиш че ще изпълниш.:)
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

може да пробваш и в 99desings.com :)
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Мерси на всички к'ви пари мога да зимам горе доло на сайт?
 
Мерси на всички к'ви пари мога да зимам горе доло на сайт?
Здрасти и добре дошъл тук.

От сайт колко може да се прави зависи изцяло от това колко е сложен, каква функционалност се цели, какви уникални материали се ползват, модули, съдържание, дали ще има допълнителни елементи към него и още много неща. Но мисля, че си по-наясно от мен в това.

Има пазар тук, както и ще продължи да има. Както те посъветва другия админ, много важно е хората да ти имат доверие, репективно означавайки, че говорим за портфолио и други елементи подържащо иминжда ти високо.

Аз лично ти препоръчвам, на база знанията ти, афилиейт програмите тук: Affiliate Programs. Не защото ние се занимаваме и ще си под нас, а просто защото 1500 на месец лесно се правят по този начин. Може да попиташ хората занимаващи се сериозно с това дали е истина, но мисля че отговора ще е еднозначен.

Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Здрасти и добре дошъл тук.

От сайт колко може да се прави зависи изцяло от това колко е сложен, каква функционалност се цели, какви уникални материали се ползват, модули, съдържание, дали ще има допълнителни елементи към него и още много неща. Но мисля, че си по-наясно от мен в това.

Има пазар тук, както и ще продължи да има. Както те посъветва другия админ, много важно е хората да ти имат доверие, репективно означавайки, че говорим за портфолио и други елементи подържащо иминжда ти високо.

Аз лично ти препоръчвам, на база знанията ти, афилиейт програмите тук: Affiliate Programs . Не защото ние се занимаваме и ще си под нас, а просто защото 1500 на месец лесно се правят по този начин. Може да попиташ хората занимаващи се сериозно с това дали е истина, но мисля че отговора ще е еднозначен.

Успехи и приятен престой тук. ;)

Би ли ми обяснил малко повече за Affiliate Programs?

Какво точно е?
и какво се прави?
нещо не ми стана ясно ?!
Благодаря предварително :)

...... щях на ЛС да те питам ама ми трябват 5 поста :(
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Ето ти няколко линка за повече инфо:

Как Да Печеля Пари Чрез Афилиейт Програмите (Affiliates)???

Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

Стъпка по стъпка Affiliate Marketing от $$$$$$.$$

Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs

Посления е за да видиш програмите, защото във всяка има наръчници. Но идеята е следната ти, чрез или без сайт, продаваш продукти като се регистрираш в някоя от тях или всичките.

След това избираш кода и билдваш сайт, на който промотираш продуктите им чрез твой линк, реф. линк - Aff. ID в него. Това е казано накратко и технически, има и други много важни елементи като: какъв продукт/и промотираш, на какъв пазар оперираш, каква конкуренция има, какъв трафик ти трябва, каква визия за популяризация ще използваш....и все такива.

Ако си заинтересуван, ще получиш много отговори при зададени въпроси. Но моя съвет е да се разровиш, ако имаш желание, и да започнеш да се учиш, респективно практикуваш. НО на база това, което чета за твоя опит в правенето на сайтове, другото е само четене, не е лесно само да ти кажа, но е реално. ;)

Успехи, и няма проблем да поташ тук. Темата си е твоя, както и ще получаваш още много интелегенти отговори. :)
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

С 2 думи си правя сайт какъвто и да е и почвам да бутам реклами ( Affiliate Marketing ) и казвам на хората да цъкат на тях?!

само това разбрах от цялата история
трудно ми е не съм се занимавал до сега с Affiliate Programs надявам се да го разбера скоро време

ЕДИТ: Трябва ли да имам готов разработен сайт с потребители който го посещават редовно за да използвам
Affiliate Programs ?!
 
Последно редактирано:
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Прочети ликовете дето ти ги даде Blinky и всичко ще ти се изясни :)

ясно ама не разбирам какво трябва да направя аз?!
Да построя мой саит в който да слагам рекламите от Affiliate Programs
тези програми и така печеля.. това разбрах така ли е ?!
някой дами обясни с проссти думи и да даде 1 примерче ако може ,че нищо не разбирам ако не ще се мъча и тва е :(
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Разгледай програмите към всяка има Affiliate сайтове за да видиш какво трябва да представлява сайта. Ето ти пример - White Light Teeth Whitening System .

Примерно можеш да направиш сайт за отслабване и да включиш вътре диети, съвет за отслабване и да сложиш ревюта на продуктите или само банери но с ревюта ще е по-ефективно. Не ти препоръчвам като начинаещ де промотираш продукти за отслабване защото конкуренцията е много голяма и трудно се пробива давам ти го само като пример.

Може да направиш сайта като ревю на продукти от една ниша с всякаква информация свързана с продуктите която би била от полза на потребителите и която да ти осигурява продажби.

Ако имаш сайт на английски с добър трафик може и там да сложиш банерите, но трябва да е с сходна тематика или в ниша подходяща за продукта. Не върви в сайт за футбол да слагаш продукти за отслабване:)

Има много варианти просто трябва да откриеш и избереш този който те устройва.

Успех!:)
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Добре като за начало трябва да направя сайт аз имам поне 5 почти готови.. като ми е готов сайта с информацията вътре каквато и да е тя какво ?!
как и кое ми усигорява продажбите ?!
 
От: От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Добре като за начало трябва да направя сайт аз имам поне 5 почти готови.. като ми е готов сайта с информацията вътре каквато и да е тя какво ?!
как и кое ми усигорява продажбите ?!

Таргетирания трафик и доброто и подробно описание на продуктите(качества, предимства, начин на действие и т.н.). Трябва така да опишеш дадения продукт, че да се навиеш ти да го купиш.:)
 
От: Пари от сайтове (ДИЗАйн) как ?!

Чети и практикувай. Но като начало един сайт, важно е да си избереш и пазар на който да оперираш. ;) Подбери си продуктите и го направи в подходяш за теб стил - продукто, нишов, ревю, обширен (но в една по обобщена пазарна ниша) и т.н. Успехи. Но опредлено ако се запознаеш, ще имаш много по-конкретни въпроси, респективно да започнеш да влизаш в час. Не е никак трудно, доста хора тук са започнали така и в момента се занимават повече от сериозно с това. Да не споменавам, че и праите им са доста стимул в това им занимание.
 

Горе