Пари през интернет? Photoshop, Blooger, PTC?

lubopiten

New Member
Здрааавейте, предприемачи! От нЕколко дена си посърбявам главата с въпроса "как се печели онлайн"? Регнах се там в некви си PTC сайтчета (bux.to, quickbux.org и neobux), aма тези мародери ми плащат твърде малко за да с избия парите от интернета поне! Едвам-едвам завързвам някой-друг долар.. А за това "огромно" богатство не си струва висене на компеца 24/7, нали така?
И сега ми светна, че мога да си сложа блог. Преди 5-6 години пак си водех блог във блогъра, ама и там мъка с адсенс! Изтрих го и от тогава не съм пипнал сайта отново.
Искам сега вашите компетентни мнения, затова кое е по-изгодно-афилейт в блога или адсенс във блога??
Знам малко html, ако ще помогне.
А, забравих-експерт съм във фотошопа, мога ли някак си да припечелвам като правя банерчета, текстове, едитове?
Водех си няколко бизнеса още-джейлбрейкове на iPhonета (залъгах 2-3 и то за 5лв/джейлбрейк!)/наистина има и много прости хора, дето са си взели върха на техниката и незнаят как да си го джейбрейкнат пффф/е, все пак трябва да залъжеш няколко балъци, да им вземеш 5 кинта.
О, направих си ченъл в ютюб и си снимах как играя некви игри, ама там беше нечовешка мъка..
Та, как се изкарват пари онлайн?
 

Горе