Паркиран домейн или редиректване?

Tattler

Member
Здравейте, потърсих подобни теми и прочетох някои неща, но все пак да попитам за актуално мнение. Случката е следната. Имам един домейн, който ще ми е основен, на него ще си развивам сайта. Той е на латиница .com и е лесен за помнене. Взех си и друг домейн, който е на кирилица и съдържа ключовите думи, по които ще се мъча да се класирам напред. Въпроса ми е за този помощен, ако мога така да го нарека домейн. Ако има копие на сайта ми, това е дублирано съдържание и ще бъда наказан, така че този вариант отпада. Ако редиректна с 301 към основния ми домейн, на помощния няма да имам съдържание и няма да мога да му направя хубава онпейдж оптимизация. Ако пък го паркирам, доколкото разбирам пак има опасност за наказание заради дублирано съдържание. Какъв е вашият съвет за този помощен домейн и когато събмитвам по директории, ако пускам и двата линка, дали ще си навлека пак някое наказание. Искам да играя по правилата и всичко да си върви по план, въпроса ми е повече от страх да не оплескам нещо, от невнимание и незнание.
 
От: Паркиран домейн или редиректване?

Никой ли не иска да сподели малко опит по въпроса. Не мисля, че съм първия, който е замислил подобно нещо с няколко домейна...
 

Горе