Партньорска програма на клик

vlad0

Member
Здравейте,

Ofertini.com стартира афилиейт програма, с цел да популяризира колективното пазаруване в България.

Как работи

Предлагаме 0.03лв/клик твърда цена за всеки уникален потребител кликнал върху наш банер.

Какво трябва да направя, за да почна да печеля?

1. Кликнете тук и попълнете формата за регистрация.
2. След като се регистрирате, профилът ви ще бъде прегледан и активиран, при което ще получите имейл с потвърждение и вече ще имате достъп до контролния панел.
3. Влезте в панела и изберете размера на банера.
4. Изберете съответната категория банери, най-близка до тематиката на Вашия сайт.
5. Можете да изберете конкретен град, ако аудиторията, към която е насочен Вашият сайт, е от определен град.
6. Почнете да монетизирате трафика си!

Статистики?

Предлагаме статистики в реално време, като отчитаме общия брой импресии, кликове и печалба за последните 10 дни, както и за цялото време.
 
Последно редактирано:
От: Партньорска програма на клик

Аз ще се възползвам от предложението:)
 
От: Партньорска програма на клик

и аз се регистрирах да видя как са нещата :)
 
От: Партньорска програма на клик

Аз ще изчакам отзиви иначе, успех ви желая.
 
От: Партньорска програма на клик

Иска да пуска ref/aff линкове във фейсбук и ти да му плащаш на клик на публикациите от фейсбук.

Аз искам на свой ред да попитам колко време се очаква одобрението?
 
От: Партньорска програма на клик

какъв е минимума на изплащане и методи
 
От: Партньорска програма на клик

manuel току що активирахме всички регистрации, вече може да се логнеш в панела

pepo_999 минимумът е 30лв и се плаща по банков път, тук добавихме описание - http://ofertini.com/terms-partners
 
От: Партньорска програма на клик

ок, очаквам потвърждение на регистрацията и ще тествам, с една регистрация става ли за 10 сайта или не
 
От: Партньорска програма на клик

Брато, ще ви счупят от измамни кликове.

Има толкоз много тулове в наши дни дето ще ти изгенерират милиони кликвания на банерите ти през различни IP-та и от всякакви локации. Много внимавайте - с тази тактика на клик.

Не е хейт, само съвет.
 
От: Партньорска програма на клик

er0s за момента не се предвиждат фб линкове

pepo_999 потвърден си :) Пиши ако има някакъв проблем с логването, че един колега писа, че не може да се логне.

Има и една регистрация на Мариян, явно е въвел грешен имейл, защото писмата са ни върнати.
 
От: Партньорска програма на клик

kuzmanin благодаря за предупреждението. Опитваме се да следим трафика и ако забележим ползване на проксита или разни други аномалии, акаунтът ще бъде блокиран, след като бъде предупреден ползвателя му.
 
От: Партньорска програма на клик

1. Не е професионално да ми пращате мейл от @abv.bg, вместо от @ofertini.com

2. Не знам защо но мейла ви е попаднал в спам папката ми - също не е професионално и е добре ако не оправите този казус поне да пишете да си проверяват хората и спам папката.

Поздрави и успех,
Мануел
 
От: Партньорска програма на клик

Благодаря за забележката, но си има причини да ползваме абв. Относно попадането на мейл в спам, до сега не се беше случвало, но ще пишем да се проверява и там.

Поздрави!
 
От: Партньорска програма на клик

аз вече се възползвах от програмата и качих няколко банера. благодаря на колегата за бързата реакция относно проблема с логването, както и бързото добавяне на опцията "профил". по-нататък ще споделя и впечатленията си относно статистиката. само едно уточнение - цената на клик е 0.03 за всеки уникален потребител постил сайта ви, т.е. ако един човек кликне върху който и да е банер, и да кажем след 2 седмици повтори няма да се отчете? Мисля, че може да се зададе някаква опция уникален на ден, седмица, две - както прецените.
 
От: Партньорска програма на клик

Коректни са , поне в началото. Отговарят на въпроси и статистиката им е в реално време. Препоръчвам, за тези които смятат, че ще им е от полза.

П.П. Банерите за рекламите им са доста на брой и много свежи.
 
От: Партньорска програма на клик

Как стои въпроса с изплаането, трябва ли да подписваме договори и пр. Иматели идея за други начини за разплащане - ePay, Paypal защото аз както и много други хора сме сравнително дребни в този бизнес и не се занимаваме с банки. Ако политиката ви е да обхванете по-големите сайтове ви разбирам. Успех. Изглежда имате желание за развитие.

П.С между другото за имейлите, до колкото знам abv предлагат имейли на собствен домейн.
 
От: Партньорска програма на клик

Привер, договорът се състои в приемането на общите условия за ползване.
По примцип можем да извършим и плащане през ипей, но на този етап без paypal
Знаем за предлагането на мейли към собствен домейн, но ще видим как ще процедираме.

Ще се радваме да споделяте съвети и идеи за партньорската програма, за да сме доволни както ние така и вие :)
 

Горе