Партньорска програма на клик

От: Партньорска програма на клик

Благодаря за забележката, но си има причини да ползваме абв. Относно попадането на мейл в спам, до сега не се беше случвало, но ще пишем да се проверява и там.

Поздрави!

Колега, ето заповядай http://apps.abv.bg/. Пак си ползвате abv-to щом имате причина, ама изглежда доста по-сериозно! Не се заяждам, искам да помогна!
 
От: Партньорска програма на клик

Не знам какви сериозни сайтове искате при 3ст/клик без фейсбук кампания :) За тези цени се купуват посещения от фейсбук страници, не от банери в сериозни сайтове :)

Наистина не знам кой сериозен ще е доволен на 30лв при 1000 клика.
Да речем че има CTR 1%, което няма да е никак зле като CTR - финансово това са 30ст/1000импресии ;)

Успех все пак с начинанието :) банерите наистина изглеждат приятно.. дано ударят 3% CTR, за да се доближат поне до левче на 1к импресии :)

Поздрави,
Мануел
 
От: Партньорска програма на клик

Благодаря ви колеги за мненията.
Все пак програмата току-що стартира и трябва малко време да видим кое на къде трябва да развиваме :)

Тези дни ще наблягаме на статистиката за кликаемост на банерите, като ще премахнем тези банери, които имат нисък CTR, за да останат най-кликаемите и съответно да получавате и по-голяма печалба.

Радвам се, че ни подкрепяте и помагате с идеи и съвети, надявам се да продължавате в същия дух :beer:
 
От: Партньорска програма на клик

Разчистихме малко банерите за да останат по-кликаемите. Ще започваме работа и по различни дизайни на банерите и отново ще отсяваме по-малко кликаемите.
 
От: Партньорска програма на клик

Ако добавите флаш банери - мисля,че ще има по-добър ефект за нас.. Ползвам ви все още и съм решен да стигна минимума .
 
От: Партньорска програма на клик

аз ползвам програмата на колегата и ще се радвам някой да сподели какъв му е горе долу CTR
 
От: Партньорска програма на клик

ПАРТНьОРСКА ПРОГРАМА - ОПИСАНИЕ

т.6 Заявяването за изплащане трябва да стане най-късно 1 седмица преди датата на изплащане. Ако пропуснете да заявите плащане в този период, ще трябва да изчакате следващия.

А как става това заявяване ?
 
От: Партньорска програма на клик

Някой да сподели пресни впечатления?
 
От: Партньорска програма на клик

Кликаемоста е слаба и за това съм ги махнал.
Иначе банерите са разнообразни и красиви.
Платиха си, но не съм засичал колко време след достигане на минимума.
С добри впечатления съм.
 
От: Партньорска програма на клик

Ще ги пробвам .регистрирах се чакам да ме одобрят и ще пусна мнения после тук ,
 
От: Партньорска програма на клик

В настройките на профилите е добавен метод за плащане през ePay, така че, който предпочита този метод, може да го избере от своя профил :)

Очаквам одобрение или респективно отказ.

Успех с програмата.
 
От: Партньорска програма на клик

CTR % 0.09% При мен ли е проблема или при всички е така? Става въпрос за над 1000 импресии. Неим въртя банерите много активно, на дали са омръзнали на аудиторията.
 
От: Партньорска програма на клик

всичко омръзва рано или късно, аз ги махнах отдавна, с мъка направих едни 10 лева които не си струват, а ине се изплащат заради минимума, пробвай пък като не ти вършат работа ги спираш и пробваш нещо ново
 
От: Партньорска програма на клик

всичко омръзва рано или късно, аз ги махнах отдавна, с мъка направих едни 10 лева които не си струват, а ине се изплащат заради минимума, пробвай пък като не ти вършат работа ги спираш и пробваш нещо ново

Да де ама и на глоад и кадабра грозотиите правят поне 0,5 %, а ги пускам и по футъри и т.н. Пък тук банерите ги въртя в по-хубави позиции и са много по красиви и интересни, но....
 
От: Партньорска програма на клик

Слаба работа хората не проявавт интерес и Кликаемоста е слаба
 
От: Партньорска програма на клик

Дали е актуална още програмата? Регистрирах се, но вече 4 дена чакам за одобрение.
 
От: Партньорска програма на клик

Програмата е активна. Можете да се запознаете с условията и на ползване и ако смятате, че сайтът ви отговаря на изискванията, ще го активираме до 48часа.

Относно кликаемостта, има си различни фактори, които и влиаят - трафик, таргетиране, разположение и т.н. Например ако сайтът ви е за почивки, не е нужно да въртите реклами за хапване и разкрасителни процедури например, а да интегрирате само реклами от почивки. Ако пък имате колинарен сайт, взимате реклами за хапване и т.н.

Поздрави!
 

Горе