Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

kamenitza

New Member
Здравейте,

афилиейт програмата ни се предлага от няколко месеца вече и доста хора я ползват. Някой изкарват пари, други не. Знаете как е. :)
Наскоро обновихме процентите, на които работим с партньорите си и условията са доста привлекателни. Става дума за това.

Реших да пусна една темичка тук, за да ви информирам, понеже сте професионалисти и можете да си докарате съвсем прилични приходи.
Надявам се няма да се сметне за спам или нежелана реклама.

Ако имате въпроси - насреща съм!

Поздрави!
 
Надявам се няма да се сметне за спам или нежелана реклама.

Като този, с който преди малко ми напълнихте пощата ли :) ?
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Ако имате въпроси - насреща съм!


Забравил съм си паролата, а на сайта не виждам опция за забравена парола. Можеш ли да ми помогнеш да си направя нова или да разбереме как ми е старата. Мерси.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Забравил съм си паролата, а на сайта не виждам опция за забравена парола. Можеш ли да ми помогнеш да си направя нова или да разбереме как ми е старата. Мерси.

Ще вкараме такава опция, това е добра идея. Мерси. Изпрати ми на ЛС мейла, с който си си направил регистрацията и ще ти дам нова парола.

Кои продукти се продават най-много?

Продукти, които правят добри продажби са парфюми, часовници, очила, хранителни добавки, бижута, gsm-аксесоари и резервни части и тн.

Като този, с който преди малко ми напълнихте пощата ли :) ?

Ако си получил мейла ни, значи си регистриран в програмата.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

а как се изплаща комисионната т.e по кои начини плащате , банка, в брой, paypal e-pay ?????
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Комисионни изплащаме по всички тези начини, като за да е кеш, трябва да сте в София.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Дайте информация за продукти - проценти.
То това 1,5% - 25% е много относително
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Няма проблеми, ето процентите, на които всеки новорегистриран започва. При добър оборот, повечето проценти подлежат на предоговаряне.

Spy Магазин: 15.00 %
Очила: 20.00 %
GSM аксесоари: 10.00 %
Подаръци: 10.00 %
Еротичен бутик: 15.00 %
Парфюми: 5.00 %
Спално бельо: 5.00 %
Бижутерия: 10.00 %
Детски свят: 7.00 %
Спортен магазин: 10.00 %
Часовници: 15.00 %
Авто аксесоари: 10.00 %
За всички останали: 2.00 %
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Още един въпрос.
Къде мога да си проверя колко импресии ми се отчитат на банера и колко клика има.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

В момента не сме предвидили такъв брояч. Не е трудно да сложим и ще го направим скоро. Ще ви пиша, когато е готов.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Исках да добавя, че е възможно да бъде създаден цял онлайн магазин базиран на iframe. Може да се custom-изира според вашите нужди или съществуващия ви сайт.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Какво е времетраенето на бисквитките (дни), когато някой потребител мине през партньор към вашия сайт? В добрите такива програми то е 10-15 дни(в някои дори 30), защото не винаги след като потребител посети сайта пазарува на същия ден.
Преди време имах регистрация във въпросната програма.
1-во - за доста голям период нямах нито една поръчка. А в други БГ програми имам, което ми се стори странно.
2-ро - точно когато забелязах, че има такава, странно за мен акаунта ми беше занулен. А в последствие и изтрит (вече немога да вляза в самата програма)
3-то - опитах се да се свържа с администратор на сайта най-малко 3-ти по различни въпроси. Никакъв отговор!
Да се надяваме, че програмата и връзката с администратор на сайта вече са на добро ниво... Даже ще се радвам ако някой колега партньор в тази програма каже няколко добри думи за тази програма на shopping.bg
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Да и мен ме интересува има ли бисквитки и колко време се пазят?

Онлайн чатът ви нещо се е бъгнал: E1: Chat session did not create (SID: 1288710208 - RID: )
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Само при мен ли има леки проблеми с рекламните катера? При мозила се показват само снимки и цени, без заглавия на продуктите. При ИЕ се показват заглавията, но доста често се случва да не се зареди снимка? Май имам какво още да се желае в тази насока
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Искам да попитам дали тази програма е коректна, някои имали плащания от нея?
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Незнам дали някой е имал плащания, аз ги държах 2-3 седмици, но банерите им са доста грозновати и при положение че нямах никакви продажби реших, че не си струва. Може би трябва да поработят сериозно върху дизайна на каретата.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Хмм и аз реших да ги пробвам, но изпратих едно писмо на което ми отговориха много странно.
Здравейте,

комисионните се изплащат, когато достигнете минималната сума за изплащане, а именно 100 лева. Няма период от време обвързан с изплащането.

Поздрави,

Константин Янков
- Скриване на цитирания текст -


On 02.3.2011 г. 16:22, Pesho Krastanov wrote:
Здравейте.
Искам да попитам в какъв период от време изпращате комисионите от партньорската ви програма.

А във сайта им пише:
Изплащане на печалби:

При заявка от партньорския сайт, без минимална сума за изплащане, всички разходи по превода са за наша сметка

Ако някои е получавал плащане от тях нека пише в темата за да знаем дали си струва да се захващаме.
 
Последно редактирано:

Горе