Пасивен доход между 50% и 120% на месец

Здравейте

Ето я и офертата

Имам Форекс бот на който успеваемоста му е над 85% , трейдва 1-3 на ден , като всеки трейд съм го настроил
да трейдва по 10 пипа.

Реалният шанс да се изкарват пари от него е между 50 и 120 процента.
Така какво искам

Трябват ми 1000 - 3000 лева да създам реален акаунт в Zulutrade, да праща форекс сигнали автоматично към клиенти и да печеля и аз от това

Печалбата ще ми е 0.5 пипа на лот.

Ако има заинтересувани да ми пишат на лични или тук в темата
Благодаря
 
запазвам за ъпдейти
 
Е дай да видим, аз отделих около 1 година на форекс и после и бот си направих доста софистициран ама не станах богат, защото просто не работят ботовете ;)
Покажи ми резултат и ще направя платформата, която искаш да го предлагаш на клиенти. То това ми беше и на мен идеята, слага някой пари, в края на месеца съм му добавил 10% ама не става, зануляват всички каквото и да правиш, щото влезеш ли на минус всички стратегии познати ми от ровенето по всякакви кодове на ботове се основават на мартингейл и на хджиране в две обратни двойки. Ама тръгне ли по пътя на мартингейл спиране няма. Дори да спреш, не можеш да докараш обещания процент
Убеди ме в обратното с доказателства дори и на демо и ще станеш милионер
 
Аз пък предлагам пасивен доход от 100% до 101%... като си лежиме у нас/ вас и нищо не правим.
 
намерих няколко брокера където дават стартов капитал.
 
Последно редактирано:
Ти правиш ли разлика между бонус и
намерих няколко брокера където дават стартов капитал.
30 долара на фона на твоите хиляди долари дори не знам как да го коментирам ...

Можеш ли да ми кажеш на системата си без MM колко ти е средно годишното увеличение на портфейла за годините през, които ти е работил робота?
Също така колко ти е средния и максималният DrawDown?
Интересуваме също така колко е средната печалба и загуба в пипсове?
 
Това с ботовете, измислена работа. Няма здраво функциониращ бот, който да носи такива дивиденти.
 
Това с ботовете, измислена работа. Няма здраво функциониращ бот, който да носи такива дивиденти.
Има, въпросът е дали ги носи постоянно!
 
Има, въпросът е дали ги носи постоянно!
Аз не съм срещал. Ако не ги носи постоянно не пречи да е етапно (на определени моменти, ако трябва с почивки) Говорим за допълнителни доходи, а не основни. Подобно на доста пагубно загубили доходи, ламтенето за по-голяма и бърза печалба не дава добър резултат, ако не си профи.
 
Не е важно дали го правиш 1 или 2 пъти, а постоянно - 100% на месец се постигат се правят лесно просто вдигни рискът и си готов, но да правиш 100% всеки месец може да се окаже, че ще имаш 100% загуба след някой друг месец.
Няма про трейдър, който да вади огромна доходност и след това да изгуби всичко :) Про трейдингът е бавно, но постоянно увеличение на кривата на капитала при много малък DD.
 
Истината е, че всеки автоматизиран процес за печалба от хазартни прогнози има два изхода, в дългосрочен план. Да реализира огромни, бързи загуби или да реализира плавни, незначителни загуби. Печелят само тези, които заложат и в кратък интервал, на случаен принцип, уцелят възходяща крива на залог/печалба. Така мисля аз, без да съм специалист.
 
Би бил прав само, ако се базира на случайни събития, ако имаш алгоритъм, който статистически е тестван на хиляди единични повтаряеми събития и е изведена печеливша зависимост, то нещата се променят.
 
Не е важно дали го правиш 1 или 2 пъти, а постоянно - 100% на месец се постигат се правят лесно просто вдигни рискът и си готов, но да правиш 100% всеки месец може да се окаже, че ще имаш 100% загуба след някой друг месец.
Няма про трейдър, който да вади огромна доходност и след това да изгуби всичко :) Про трейдингът е бавно, но постоянно увеличение на кривата на капитала при много малък DD.
Aми ако разиграя процеса с теглене на печалба и реинвестиране на капитала (без печалбата) какво ще се случи и го ползвам постоянно този бот, да реално реинвестирания капитал може и да се загуби, но печалбата остава. Чрез нея мога да инвестирам пак?
 
Поради супер рискът на такова алго, дори и да кешираш печалбите, то като загубиш главницата, пак ще трябва да вкараш печалбите си, които отново биха били загубени.
Ако имаш нещо, което ти носи доходност при ниско отклонение няма логика да вадиш пари, но ако имаш алго, който представлява крадиографика на човек в прединфактно състояние дори и да вадиш пари пак ще ги загубиш.
 
Последно редактирано:

Горе