Патент на търговска марка

Mladtehnik

Active Member
Здравейте,

Имам сериозни намерения да си патентовам търговска марка и се чудя Вие през какви трудности сте минали за да стане това факт.
Търсих в патентното как да си проверя дали търговската марка е свободна ( онлайн ) ама ударих греда .... ако знаете как ще се радвам да прочета и проверя:rolleyes:
 
От: Патент на търговска марка

Ползвай адвокат, ще си спестиш редица главоболия, нерви, време.
 
От: Патент на търговска марка

Здравейте,

Имам сериозни намерения да си патентовам търговска марка и се чудя Вие през какви трудности сте минали за да стане това факт.
Търсих в патентното как да си проверя дали търговската марка е свободна ( онлайн ) ама ударих греда .... ако знаете как ще се радвам да прочета и проверя:rolleyes:

Не се занимавай с това. Има специалисти по патентно право, които срещу сумата от около 1000 лв. ще свършат всичко вместо теб. Внимавай с класовете. Провери тук за това което търсиш. Гледай също така да не се объркаш, защото едно е да регистрираш за БГ, друго е за ЕУ, друго е в целия свят - https://www.tmdn.org/tmview/welcome

Ако искаш да те насоча, пиши ми, ще ти препоръчам моя адвокат по патентно право. Може би най-известния в страната.

Поздрави!
 
От: Патент на търговска марка

Патентното ведомство имаше сайт,ама нищо не е обяснено както трябва.
 

Горе