Педерастите от AdWords

От: Педерастите от AdWords

Някой може ли да ми прати писмото на лс - само не всички моля :lol:
 
От: От: Педерастите от AdWords

Ужасно си прав :).Наистина през изминалите 2 години google adwords нещо почнаха да се правят на "интересни".Много хора вече предпочитат easytrader или някой други подобни мрежи.Надявам се обаче да се осъзнаят :)
Честно казано едва ли от AdWords правят проблема, а по-скоро данъчните са се сетили. От друга страна щом чак сега са се сетили там кой знае кога ще се сетят в България да ни търсят да си плащаме ДДС-то. Иначе AdWords дори с ДДС пак нямат конкуренция в България. Според мен те са най "хетеросексуални" от всички подобни програми ;)
 
От: Педерастите от AdWords

Така е, сайтовете искат все повече да работим в тяхна полза и за наша загуба.
 
От: Педерастите от AdWords

Тъпа работа ДДСто си е по технита закони нама как да се промени
 
От: Педерастите от AdWords

Законите за ДДС са синхронизирани в ЕС. Вината е на всички пълнолетни български граждани, които имат право на глас и право да бъдат избирани. Защото предпочитат да си траят. Можеше законите да са по-малко на брой, по разбираеми и по-лесни за спазване. Но вие избрахте да не ги направите такива. Предпочитате да си траете. Преклонената глава, казват, че не я сече сабята...
 
От: Педерастите от AdWords

Така е навсякъде. Няма какво да се направи ...
 
От: Педерастите от AdWords

Аз си мисля няма ли начин човек да пусне някакви фирмени данни и да не му начисляват това ДДС.
 

Горе