Пейпал - пращане от карта на друга

viking

Active Member
Здравейте. Понеже не открих тема за въпроси с пейпал, реших да пусна. Та въпроса ми е мога ли да пратя пари от моя пейпал към друга дебитна карта (Мастъркарт) понеже другия човек няма пейпал? Картата ми е електрон виза - ако има значение. А също така има ли вариант да пратя от картата (онлайн) пак към тази карта? Благодаря и за много години!!!
 
От: Пейпал

Първият сценарий е невъзможен. Вторият нещо не го разбрах. Опитай да зададеш въпроса по друг начин.
 
От: Пейпал

Да пратя парите онлайн от визата към мастъра, но предполагам, че и това е невъзможно.
 
От: Пейпал

Можеш да пращаш само от Пейпал акаунт към друг Пейпал акаунт. Съответно, ако към Пейпал акаунта има верифицирана карта, парите могат да бъдат изтеглени към нея.
 
От: Пейпал

Мога ли да добавя карта към пейпала(моят) която не е на мое име и към нея да трансферирам ?
 
От: Пейпал

Хм, провери в правилата на сайта някъде, но силно се съмнявам да е възможно.
 
От: Пейпал - пращане от карта на друга

Задължително титуляра на акаунта в PayPal трябва да е същия като титуляра на картата.

Ако искаш да прехвърлиш пари може да го направиш чрез доставчици на платежни услуги, които са специализирани в това. Ако е между различни държави - WesternUnion, MoneyGram. Ако е в рамките на страната и валутата е български лев (BGN) - виж EasyPay/ePay.bg какви услуги предлага. Или може да ползваш обикновен банков превод - ще ти струва около 2 лв и ще чакаш един-два дена (работни) за прехвърляне на парите.
 
От: От: Пейпал - пращане от карта на друга

Или може да ползваш обикновен банков превод - ще ти струва около 2 лв и ще чакаш един-два дена (работни) за прехвърляне на парите.
От ЦКБ ми искаха шест лв, за да преведат 130 лв в Пиреос банка.
Някаква предколедна "промоция" ли бе, не разбрах.
 
От: Пейпал - пращане от карта на друга

Благодаря на всички.
 
От: От: Пейпал - пращане от карта на друга

От ЦКБ ми искаха шест лв, за да преведат 130 лв в Пиреос банка.
Някаква предколедна "промоция" ли бе, не разбрах.

Ако беше отишъл директно в Пиреос Банк щяха да ти вземат по-малко пари. Ако имаш сметка в банката превода е по-евтин от този с вноска на гише.
 
От: От: Пейпал - пращане от карта на друга

Ако беше отишъл директно в Пиреос Банк щяха да ти вземат по-малко пари. Ако имаш сметка в банката превода е по-евтин от този с вноска на гише.

За шест лева си направих труда да пресека улицата :lol: и да внеса на каса парите в сметка на Пиреос. Дори не ми взеха такса за внасянето.
 

Горе