Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте,

предлагам перифразиране на статии и текстове на английски и български, както и превод от английски на български и обратно. Ценитe, които поставям са следните :

перифразиране - 100 думи = 1, 30 лв.
превод - 100 думи = 1, 20 лв.


На всеки, който се интересува мога да преведа или съответно перифразирам текст по негов избор в рамките на 300 думи, за да прецени сам дали услугата, която предоставям го удовлетворява по отношение на качество.

Наблягам на качеството и работя относително бързо (на 10 страници текст поставям приблизителен срок от 2-3 дни, като срокът е приблизителен, тъй като мога да свърша и по-бързо в случай, че е наложително)

Начинът на плащане, който аз лично предпочитам е PayPal, но работя и с директни банкови плащания.
 
Последно редактирано:
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Плагиатстването, дори отнасяйки се към вече отворени теми е на високо ниво тук. Поне така ми се струва :)

Предлагам качествени и бързи преводи BG<->ENG ( Най-ниски цени )
Started by TranslatorBG/ENG, 19-02-14 22:14

Само на мен ли ми се струва, или заглавието на темата, както и същинското описание си приличат съвсеееееем мъничко?
 
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Здравейте,
съжалявам ако сте останал с впечатлението, че съм изплагиатствал заглавието на темата. Ако настоявате ще го променя, няма проблем от моя страна.
Колкото до съдържанието - ако визирате цената, тъй като виждам, че сте поставил изгодните иначе 89 ст. при вашата оферта, може да погледнете коментарите ми, в една тема вече бях упоменал, че съответната ми цена е 90ст. на 100 думи текст. (мисля, че споменатият коментар предшества вашата тема, но все пак не съм абсолютно сигурен)
 
Последно редактирано:
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Ползвах и двете услуги (перифразиране и превод), човекът се справи перфектно.
Лесно се комуникира с него и съм повече от доволен.

Благодаря и успех в работата!
 
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Привет
И аз работя с колегата и съм изключително доволен, превежда ми всичко много бързо и е много коректен.
 
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Колеги, добавям още една 3-та услуга "писане на статия (с обща тематика) - 100 думи = 0, 90 лв."
 
Последно редактирано:
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Колега, моля пиши ми на имейл: intelwatch @ abv.bg Трябва ми превод на текст от български на английски. Обем: около 1500 думи
 
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Колегата работи бързо и коректно.Доволен съм!
 
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Изключително точен и коректен човек. Светкавично бърза работа! Закъснях със заплащането, но прояви разбиране и всичко приключи успешно! ПРЕПОРЪЧВАМ!
 
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Колеги, на разположение съм за нови поръчки.
 
От: Перифразиране и превод на статии ENG <=> BG (на ниски цени)

Колегата се справя отлично с услугите, които предлага. Възложих му доста тежка задача, която той изпълни бързо и качествено. Препоръчвам!
 

Горе