Пестете време в социалните медии. Бъдете ефикасни. Ето как! (видео)

Ако нямам избор, бих хапнал:

  • Охлюви

    Votes: 1 50.0%
  • Червеи

    Votes: 0 0.0%
  • Глупости! Имам избор - избирам измежду охлюви и червеи!

    Votes: 1 50.0%

  • Общо гласове
    2

darkenergy_

Active Member
С помощта на Buffer бихте могли да увеличите драматично своята ефикасност. В случай че не сте запознати с тази услуга, ето видео за нея, авторско:


Ето и статията, ако не ви се гледа, но тя е непълна. Неща, които показвам във видеото, е много дълго да обясня с текст. Дето е думата - оЧо да види, рАка да пипне :)
Бъдете ефикасните в менажирането на социалните си профили.

Кирил Йовев
webselo.com

@Вискяр Градинаров - как смяташ, има ли леко подобрение в аудиото, както и в дикцията? Извърших някои промени по настройките на микрофона.
 
От мен имаш малинка. За смесване на български и английски думи в говора.
Има напредък, но до Оскарите има още път - сега на места правиш паузи, които не допринасят с нищо, натъртваш на срички, на първия com пак залетя към фалцет.
Аз бих го направил със субтитри. Това ще ти позволи да добавиш и други езици лесно.
Освен това:
Пишейки субтитрите, ще постигнеш стегнато изложение. Напиши всичко казано и си го прочети - имаш поне 30% излишък.
Никога не казвай какво няма да правиш - зрителя се интересува от действия, а не от недействия.
Участвал съм във филми и мога да ти кажа следното:
Пише се сценария и актьорите го разучават.
За всяка сцена се правят три сухи репетиции, без камера. Актьорите с реплики ги научават. След това сцената се снима три пъти. По късно в студио се записва говора. Няма актьор, който от раз да каже всичко дори добре, да не говорим за отлично.
В театъра е още по-тегаво. Актьора във филма може да си държи листа с репликите - зрителя не го вижда.
Изрежи елементите на браузъра - излишна информация, показваща липса на стил и небрежност, а и водния ти знак се губи. Аз него го слагам горе в ляво. Долу в дясно е най-мъртвата зона на погледа.
В момента звучиш като човек, който разсъждава върху картинката, а не като човек, който обяснява нещо.
Вкарай call to action бутони - за абониране, за фб, за мейл и т.н. Само с думи почти нищо няма да постигнеш. Народа е мързелив.

Чакам следващото. :D
 
Ехааа, ти си номерр 1 !!!! :)))

Хехеее, суперрр!
От София ли си? Дай да пием някъде по бира като дойда скоро, аз ще черпя :)))

Да, тъкмо това ще направя :)))
 
От София ли си? Дай да пием някъде по бира
Така пише в документите.
На този студ дори за тъмна белгийска бира немошмеизкара от при печката, та да ида до Селото.
Приемам поканата, но за лятос - можеш направо в градината да идваш, носи си палатка - ще слушаме какво значи артикулация от славеите. От мен салатата и ливадата за палатка.
 
Хаха, добре, нека се стопли!
 

Горе