Петък темата! Защо хората...

От: Петък темата! Защо хората...

probably ги боли кръста и затова, лумбаго ишиас, пък и що да не си подържат ръцете отзад, след като им остава малко време и ще им ги скръстят отпред
 
Несъзнателна реакция против прегърбване. Аз още не ги държа така, нищо че съм на 73. Мисля, че няма и да ги държа отзад, не ми е комфортно.
 
От: Петък темата! Защо хората...

probably ги боли кръста и затова, лумбаго ишиас, пък и що да не си подържат ръцете отзад, след като им остава малко време и ще им ги скръстят отпред
Твърде гадно! Но и ти няма да се разминеш от кръстосването отпред.
 
Запитвалили сте се върху следното, защо след като одъртеят мъжете когато ходят си държат ръцете отзаде.
Е не знам, чак толкоз дърт не съм. Но съм се замислял, че когато хората чакат прави общо взето си държат ръцете по 3 основни начина. Или отзад, или отпред или на кръста.
И не влагам никакви скрити смисли.
 
Но съм се замислял, че когато хората чакат прави общо взето си държат ръцете по 3 основни начина.
За какъв период от време чакат прави, къде чакат прави, защо чакат и в какво настроение са докато чакат и защо трябва да се прави там където чакат.
В коя част от годината сезона, месеца, деня и часа чакат прави?
А когато чакаш трябва ли да си прав?
А прав ли си когато чакаш?
И защо само три основни начина?
 
За какъв период от време чакат прави, къде чакат прави, защо чакат и в какво настроение са докато чакат и защо трябва да се прави там където чакат.
В коя част от годината сезона, месеца, деня и часа чакат прави?
А когато чакаш трябва ли да си прав?
А прав ли си когато чакаш?
И защо само три основни начина?
Ами малко е трудно да чакаш седнал. Примерно влака, или пък изнервящото чакане в някоя администрация, е то там даже няма къде да седнеш.
Еми три основни като позиции, отпред отстрани и отзад. С най-различни вариации. Това съм забелязал аз. Пък дали е така...
 
Сетих се един много стар виц. Иванчо отишъл в една художествена галерия заедно с класа си. Там имало 4 картини. Първата Владимир Ленин с ръка на сърцето. Втората Васил Коларов с вдигнати двете ръце. На третата бил Георги Димитров, който сочил нещо. На последната картина Тодор Живков, който бил с ръце отзад.

Учителката накарала Иванчо да коментира картините и той направил следния коментар:
Ленин казал: - Няма ми парите.
Коларов отвърнал: - Не съм аз.
Георги Димитров казал: - Той ги открадна (сочейки Тодор Живков).
А Тодор Живков казал: - Познай в коя ръка са!
 

Горе