Петък темата.Секс туризъм -къде?

leonssss

Well-Known Member
Здравейте!Днес гледах едно предаване за секс туризъм>според вас слънчев бряг дали ще успее да бие държави като Тайланд, Холандия, Столипиново и т.н.Чувал съм за Тайланд жените били евтини по 9 долара на вече може да си я наемеш за цял месец по евтино било от самолетните билети до там дори.Едни масажи едни мурафети било напраоо ми се прииска
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

не, слънчака може да бие единствено по изпита менталива водка...
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

Ми то и тука идват доста западняци едни да се наливат с менте алкохол, други да чукат евтините български курвета.
Особено дъртите гърци от северна гърция като вземат пенсия и ходят до Сандански и Петрич :)
Гръка като го питаш къде е тръгнал и ти вика на Момидзе.

А и секс туризма не е само в тоя аспект. В бг доста рускини, полякини и друга незадоволена паплач идва да се плющи. Но в това отношение Турция и Мароко не може да ги стигнем. Шафрантиите от северна европа там ходят.
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

Да не дава господ да изпаднем до там, че да се наредим до Тайланд, като секс-дестинация. Тайланд е страната най-известна с чудовищните размери на детска проституция. И под ''детска'', разбирай 3-4 годишни дечица.
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

ВАЙ ЗА РАЗСТРЕЛ СА ТЕЗИ

Аз лично искам да ги убивам, а принципно съм против насилието. Лошото е, че този факт е всеизвестен от години и нищо не се прави, за да се спре. Така че ако някой богат европейски или американски чичко ви каже, че ходи редовно до Тайланд, направо го ръгайте с ножа - вероятността да го убиете по грешка е малка.:)
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

пак там на майната си имаха поверие че ако спиш с девственица и ще се излекуваш от спин,
от 8 годишни ги продаваха и ги заразяват.
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

пак там на майната си имаха поверие че ако спиш с девственица и ще се излекуваш от спин,
от 8 годишни ги продаваха и ги заразяват.

Тези са пълни изроди, да не говорим и за хилядите травестити..
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

В Бангкок (Тайланд) всяка втора жена, девойка, жена с п.шка се продава. от 20 до 500 долара. В България са по-евтини...и по-мургави
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

В Бангкок (Тайланд) всяка втора жена, девойка, жена с п.шка се продава. от 20 до 500 долара. В България са по-евтини...и по-мургави

Аз ли не съм внимавала в часовете по биология или ти? Доколкото знам тия с ''п...шките'' не са жени, ама може и да греша. Това, че се представят за такива е друг въпрос.:)
 
От: Петък темата.Секс туризъм -къде?

Аз ли не съм внимавала в часовете по биология или ти? Доколкото знам тия с ''п...шките'' не са жени, ама може и да греша. Това, че се представят за такива е друг въпрос.:)

Дам това е важна тема в часовете по биология, заложена в учебниците за 8ми клас :D
 

Горе