Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

blackout8

Well-Known Member
Варненец разкри прокоба в българските банкоти. Според мистериозния човек, тя носи нещастия и беди на страната ни. Той не си разкри лицето и остана скрит за чадър, докато разказваше своята теория пред TV7. "Острие пронизва лъва на двадесетолевката, а това е символът на Васил Левски. Копие като лък на цигулка е забито в сърцето на Алеко на 100-те лева. На гърба на петолевката има забулена бременна коса, а през гърлото й минава коса - като смъртта. Отпред пък има човек с трънен венец. На 50-те лева е любимата на Пенчо Славейков - Мара Белчева, а се вижда как духът напуска тялото", сензационно показа човекът.
Автор на картината с бременната жена е художникът Иван Милев.
"Прободен лъв има и на Мадарския конник. Това е символ на победата над Византия", разказа пък своята версия проф. Николай Овчаров.
Пред "България без цезура" мъжът е разкрил своятна самоличност, казва се Красимир Божев. Той разкриво още фаталин подробности.
За банкнотата от 20 лева:
1. На лицевата част на банкнотата от 20 лева сме отбелязали масонското ръкостискане с палец отгоре в чийто символ има забито копие.
2. Отново на лицевата част на банкнотата от 20лева сме отбелязали три копия забити в ахилесовата пета на лъва, който е символът от ГЕРБ-ът на Република България.
3. На гърба на банкнотата от 20 лева имаме лъв и ОТНОВО копие забито в гърба му!
4. Отново на гърба около центъра на банкнотата от 20 лева ОТНОВО има копие! Този път е забито във входа на Парламента ни. Храма където си пишат законите на държавата!
5. Още едно копие в надписа над Парламента и в надписа „СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА“
6. Отново на гърба на банкнотата от 20 лева в долният десен ъгъл има колело на живота с шест копия и символиката отново е негативна!
За банкнотата от 5 лева:
1. Тук имаме жена с типично българска носия. Тя привидно е бременна защото дясната ръка придъжа корема в долната му част, а лявата й ръка го гали отгоре. Зад гърба й обаче се появяват като пипала на октопод, които се опитват да я сграбчат.
2. Следващото, на което обръщаме внимание е дясната фигура. Тя отново е бременна е без лице и изразява СМЪРТТА! Пред лицето й се появява СЪРП, който вероятно Ви е познат предмет от повечето филми на ужасите в момент на убийство.
3. Завършваме с символа долу! Той е характерен за ОПЕЛО и е символ на СМЪРТ! Този символ все едно опява смърта в миналия символ.

източник - цък
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Гледай ти д'ге! :shock: Никога не съм се заглеждал в банкнотите. Кой е дизайнерот на тез кинти?
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Блеки, тва го считаш за петъчна тема тези едно илюдо поста цитат:) Нема кой да ги чете братле:)
 
От: От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Гледай ти д'ге! :shock: Никога не съм се заглеждал в банкнотите. Кой е дизайнерот на тез кинти?

Американците ! :lol:
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Блеки, тва го считаш за петъчна тема тези едно илюдо поста цитат:) Нема кой да ги чете братле:)

Цъкни на линкот и чети от там.:)

Ей я оная с косата д'ге:

cb9c495b17bc28a44ffb50c55572ed63_L.jpg
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Според мен тая на петолевката е дебела, не е бременна...
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Според мен тая на петолевката е дебела, не е бременна...

Айде компромисно ще си стиснем ръцете на дебела бременна :D :D :D

Темата е интересна и любопитна, но според мен някой от нещата по-скоро са дело на въображението на човека :)
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Никога не съм се заглеждал, но може и да има нещо вярно
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Абе глупости на микротъркалета са това, но пък ще се разцепят от лайкове във фейса...да евна и раята тъпа...
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Отървете се от прокобните си банкноти, моля, дайте ги на мен. Мен уроки, магии, прокоби и клетви не ме ловят!
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Отървете се от прокобните си банкноти, моля, дайте ги на мен. Мен уроки, магии, прокоби и клетви не ме ловят!

Дай снимки?
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Дай снимки?

На краката ли ?
Преди или след епилация ?

ПС: Снимки по форуми МОИ не развявам.
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

На краката ли ?
Преди или след епилация ?

ПС: Снимки по форуми МОИ не развявам.

:lol::lol::lol::lol::lol:

Снимки по форуми да развяваш не можеш, но пари да по форуми да просиш можеш а?

Фсеки с Ветишите си...
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Едно е да взимаш, друго е да даваш.

Аз не прося, аз предлагам на хората да им помогна да се отърват от тези прокълнати пари. :twisted: Не е лесно с 1 000 000 (примерно) прокобни лв, така, че не завиждай.
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Блеки, тва го считаш за петъчна тема тези едно илюдо поста цитат:) Нема кой да ги чете братле:)

Абе преди бях обвинен от Реда, че не качвам инфо, сега пък много било - няма угодия :D

Сложих и инфо за източника - за по-лесно инфо :D
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

За прокоба не знам, но някои от изображенията са като извадени от японски sci-fi комикс (не че съм виждал такива комикси, но точно така си ги представям).
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Тц,тц,тц ... Какво ли няма да си измислят хората ... :lol: Аз гледах репортажа по телевизията и просто се чудих какво да правя първо - да се смея или да завиждам на човека, че е бил толкова креативен и с толкова свободно време, че да забележи нещо такова. Особено много ме изненада факта, че целия репортаж беше сниман пред паметника на Левски, но пък как иначе такъв материал би станал популярен ? Все пак всички си умираме за Левски и конспиративни теории.
 
От: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти

Ми да вземат всички хора да зарежат омагьосаните хартийки и да разнасят торби с жълтици :lol:

Ма то като се замисли човек 8) някой - или повечето хора - видят ли се в пари са си като омагьосани, мислят че всичко що хвърчи се яде и т.н. :clap:
 
От: Re: Петъчна Конспиративна тема: Черна прокоба тегне над българските банкноти


За първи път чух за илюминатите от книгата Шестото клеймо на Дан Браун / Шифърът на Леонардо./
Помня, че ми беше много интересна като я четох, доста подробно описва организацията им.

Ето я в читанката - Шестото клеймо
 

Горе