Печалба от покер бот

xperience

New Member
Здрасти,имате ли опит с покер ботове?това са програми,които играят вместо теб.Според това,което чета ботовете са мн добри на микро и ниските лимити.Аз итеглих един бот и го пробвах с виртуалните пари и работи,но...мнения?
 
От: Печалба от покер бот

Забрави такова животно няма да ти помогне. Работило е при виртуалните пари, но няма да работи при кеш масите и турнирите защото когато играеш повече от определеното време там ти изкача нещо като captcha и иска верификация че си реален човек и когато те надушат ти теглят един бан и забравяш вовеки да играеш в тази зала ако не се и лъжа и парите ти взимат.Просто такова отношение си е чиста измама а в тяхните правила ако си ги чел е доста добре описано какво става ако се опитваш да мамиш. Това е от опита ми в pokerstars , но сигурно и за всички останали зали важи.
 
От: Печалба от покер бот

Здрасти,имате ли опит с покер ботове?това са програми,които играят вместо теб.Според това,което чета ботовете са мн добри на микро и ниските лимити.Аз итеглих един бот и го пробвах с виртуалните пари и работи,но...мнения?
Хайде поредния гамблинг милионер:). Гемблинкът е бизнес за милиарди, смяташ ли, че си съумял да откриеш топлата вода агайн:)
Това е куцото на бг-то, търсят винаги лесното и на леба мекото, ама като теглят тотала се оказва, че накрая са наебани и без пукнат грош у джоба:wink:

Как се става богат - четене --->практика --->план--->инвестиция --->постоянство и инат донякъде-->провал в началните инвестиции-->натрупване на опит от провалите---->инвестиция отново в идеите си --->пак много бачкане и постоянство=успех:wink:
 

Горе