Печалби от споделяне на вицове

didkap84

Member
Открих сайт за печалба от споделяне на вицове или писането им
Начислението е 0,001 лев на преглед, което юе каже ,че при 1000 прегледа имате 1 лев
Тегленето е при 10 лева
https://smqhdodupka.eu/register.php?ref=5545
 
И аз ще следя. Тва е доста добра идея. Споделям виц в мойте приятели и печеля 5 лева на ден. Това ще ми гарантира чисти доходи без много натоварване.
 
Много намирисва, нито пише как става изплащането, нито нищо, нито кой стои зад него. Отделно, че системата е супер неграмотно напревана, няма да обяснявам защо и как. Отделно, сайта, където кликнещ - някакви попъпи, иска разни разрешения от браузъра, абе гадна работа, дори и в партньорската част.
 
По скоро печалба за тях отколкото за нас :) предпочитам цял месец да поддържам страница за ниска цена от колкото това
 
Аз ги ползвам от няколко месеца. При първият ми превод всичко беше точно. Изплатиха ми точно толкова, колкото трябваше.
 
Открих сайт за печалба от споделяне на вицове или писането им
Начислението е 0,001 лев на преглед, което юе каже ,че при 1000 прегледа имате 1 лев
Тегленето е при 10 лева
https://smqhdodupka.eu/register.php?ref=5545
Това да не е на @mihluzin? Мяза ми на негови предишни сайтове/начинания? :D
 
Аз ги ползвам от няколко месеца. При първият ми превод всичко беше точно. Изплатиха ми точно толкова, колкото трябваше.

Как изплащат и има ли накаква информация кой стои зад проекта? Сериозно се интересувам, защото имам много подходяща аудитория.
 
Как изплащат и има ли накаква информация кой стои зад проекта? Сериозно се интересувам, защото имам много подходяща аудитория.
Парите ми ги изплатиха по Еконт, понеже избрах тази опция. Мисля, че може и по изипей да изплащат като минималната сума за теглене е 30лв.
Не знам кой стои зад проекта, не съм се интересувал.
 
Парите ми ги изплатиха по Еконт, понеже избрах тази опция. Мисля, че може и по изипей да изплащат като минималната сума за теглене е 30лв.
Не знам кой стои зад проекта, не съм се интересувал.

Супер. Проучих нещата, мисля че хората са сериозни. Ще ги пробвам и ще дам фийдбек.
 
Скам е. При достигане на минимумът за теглене трият акаунтите.
Първият път след като достигнах минимума за теглене от 30лв поисках да ги изтегля и ми ги преведоха без проблем и не са ми изтрили акаунта. Вече няколко месеца нямам проблем.
Как така трият акаунти?
 
Нещо "общи условия" ...? Няква информация за начина на работа. Фирмата в инфото на домейна изглежда е окей, както и управителя свързан с нея, но няма да е лошо да предоставите малко повече информация. Тези прегледи на вица може ли да бъдат от PopUP, какви са изискванията?
 

Горе